Syn Krzysztofa Krawczyka jest szczęśliwie zakochany! Zobacz ich ZDJĘCIA z wakacji!

Szczęście w końcu uśmiechnęło się do Krzysztofa Igora Krawczyka. Po wielu trudnych chwilach syn Krzysztofa Krawczyka odnalazł szczęście i spokój przy boku ukochanej Kasi. Para wypoczywa nad polskim morzem.

Trudne chwile

47-latek ostatnio wiele przeszedł. Stracił ojca, boryka się z problemami mieszkaniowymi i finansowymi, walczy o spadek po zmarłym Krzysztofie Krawczyku. Syn piosenkarza był też bohaterem reportażu programu Uwaga TVN. Na światło dzienne wyszły  problemy rodzinne Krawczyków oraz trudna sytuacja życiowa 47-latka. Krzysztof Igor Krawczyk boryka się też z problemami zdrowotnymi. Cierpi między innymi na padaczkę. Żyje ze skromnej renty i mieszka kątem u rodziny, w której nie brakuje alkoholu. Jednak pojawia się też szansa na mieszkanie komunalne w Łodzi dla schorowanego Krawczyka.

Ukochana Kasia

W końcu Krzysztof Igor Krawczyk znalazł upragnione szczęście przy boku Katarzyny. Kobieta towarzyszyła mu ostatnio w sądzie, gdy ten walczył o zachowek po zmarłym ojcu. Ukochaną poznał w Centrum Integracji w Łodzi. Tygodnik Na żywo w ten sposób pisze o ich znajomości:

Ukochana bywa z nim podczas koncertów z piosenkami taty, które daje na ulicy. Ona też robi zdjęcia i filmiki, jakie potem trafiają do sieci. Krzysztof ze względu na chorobę nie może prowadzić auta. Kasia ma prawo jazdy i służy pomocą, gdy trzeba gdzieś jechać.

Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk

 

Zakochani w Ustce

Krzysztof Igor Krawczyk podzielił się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami z romantycznego wypadu do Ustki. 47-latek pojechał tam z Kasią na Ogólnopolskie Konfrontacje Artystyczne Niepełnosprawnych. Para znalazła czas na wspólny wypoczynek na plaży. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie i korzystają z letniej pogody.

Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk

 

Źródło: Na żywo

Zdjęcia: Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk

Komentarze

Komentarze