Syn Michała Wiśniewskiego opuścił dom rodzinny! Z czego będzie żył XAVIER?!

Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem znanego muzyka. 19-letni chłopak spakował walizki i opuścił rodzinne gniazdo. Xavier zdradza, z czego będzie się teraz utrzymywał.

Najstarszy syn

Xavier jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego i Mandaryny. Chłopak ma 19 lat i stara się usamodzielnić. Xavier wyprowadził się z rodzinnego domu i chce żyć na własny rachunek. Tańczy podczas koncertów Ich Troje i nagrywa własne utwory. Jednak praca artystyczna nie do końca wystarcza mu na utrzymanie. Teraz Xavier zdradza, że musi podjąć nową pracę. Czym będzie się zajmował.

Nowa praca

Xavier Wiśniewski zdradził, że będzie pracował w restauracji. O swoich zawodowych planach opowiedział portalowi Jastrząbpost:

Wrzuciłem sobie na raz i przeprowadzkę z domu, i studia, i pracę. Żyję teraz na własną rękę i myślę, że to jest zdrowe. To jest naturalna kolej rzeczy.

Podejście do pieniędzy

Xavier Wiśniewski zdradził też, jakie ma podejście do sfery finansów. Chłopak powiedział:

Najczęściej pracuję z mamą i tatą na koncertach. Będę pracował też w jednej z restauracji i mam nadzieję, że szybko mi wyjdzie z muzyką i będę mógł także się z niej utrzymywać.

Jak Wam się podoba takie podejście do życia młodego człowieka? Ma ambitne plany na przyszłość?

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcie: Facebook/ Xavier Wiśniewski

 

Komentarze

Komentarze