Syn WIŚNIEWSKIEGO zrobi karierę na miarę ojca? “Jestem dumny”

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, ma czwórkę dzieci. Trzy dziewczynki i chłopca. Wokalista jest dumny z każdego z nich. Xavier daje ojcu kolejne powody do radości.

Dzieci Wiśniewskiego to owoce dwóch związków małżeńskich: z Martą i Anną. Z pierwszą z nich wokalista doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne, z drugą ma dwie dziewczynki: Etiennette i Vivienne.

Jak się okazuje, 16-letni syn Wiśniewskiego pasjonuje się pisaniem. Jest stażystą Przeglądu Sportowego. Nastolatek zaczął nawet pisać książkę. Będzie to kryminał. Xavier Wiśniewski marzy o karierze pisarza.

W rozmowie z dziennikarzem Faktu Michał Wiśniewski powiedział:

Jestem dumny, że odkrył w sobie takie zacięcie i intensywnie szuka tego, w czym jest najlepszy. Przeglądam to, co tworzy i myślę, że to fajnie, że potrafi obserwować rzeczywistość i ma taką dużą fantazję. To chyba zasługa tego, że wiele czyta.

Twórczością młody Wiśniewski dzieli się w internecie. Na jednym z portali dla młodych pisarzy można przeczytać fragment jego książki. Tematem jest zdrada w małżeństwie, która skutkuje zabójstwem. Oto fragment:

Pięciolatek stał tuż za drzwiami pokoju rodziców i obserwował wszystko dokładnie.
– Daniel, nie rób tego! Porozmawiajmy…
– O czym mamy rozmawiać?! Co to za złamas?
– To tylko Dave…
– Tylko Dave?! Ja ci dam, tylko Dave!
– Daniel, odłóż tą…
Paf! Odłamki mózgu Christine rozbryznęły się na ścianie. Przez moment wzrok mężczyzny utkwił w przestrzelonej czaszce żony.

Będzie hit?

Zobacz też: MANDARYNA pochwaliła się CÓRKĄ. Internauci: “Cały Michał Wiśniewski”

Źródło: Pomponik; Pudelek
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze