SZOK! Córka Angeliny Jolie zmienia imię i płeć!

14-letnia Shiloh Jolie Pitt już od najmłodszych lat czuła się źle w skórze dziewczynki. Teraz chce zmienić płeć i stać się oficjalnie chłopcem.

Zmiana płci

14-letnia Shiloh Jolie Pitt to najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Z wyglądu nie do końca jednak przypomina dziewczynkę. Shiloh już od najmłodszych lat preferowała chłopięce fryzury i ubrania. Jej mama Angelina na początku myślała, że dziewczynka z tego wyrośnie, ale tak się nie stało. Shiloh właśnie poinformowała swoich rodziców, że chce zmienić imię i płeć!

Czytaj też: Jennifer Aniston JEST W CIĄŻY? Szokujące szczegóły!

 

córka
IG

Zmieniła imię

Póki co nastolatka zmieniła imię na męskie. Teraz ma na imię John.

„Lubi się ubierać jak chłopiec. Ona chce być chłopcem. Dlatego musieliśmy zrobić jej krótką fryzurę. Myśli, że jest jednym z braci” – powiedziała w wywiadzie dla „Vanity Fair” Angelina Jolie.

córka
IG

Co na to rodzice nastolatki?

Shiloh, a raczej John, ma pełne wsparcie u swojej sławnej mamy. Angelina zgodziła się nawet, żeby dziewczynka rozpoczęła terapię hormonalną, która ma z niej zrobić chłopca. Nieco odmiennego zdania jest Brad, który mimo iż kocha i akceptuje swoje dziecko, nie chce, by Shiloh przechodziła w tak młodym wieku zmianę płci. Jego zdaniem terapia hormonalna na tym etapie rozwojowym może być bardzo niebezpieczna.

Źródło: Pomponik.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze