Szok na Wyspach! Myślała, że urodziła KOSMITĘ! (Zdjęcia)

Pewna młoda Brytyjka była w szoku, kiedy po raz pierwszy zobaczyła swojej nowo narodzone dziecko. Pierwsza myśl, jaka pojawiła się w jej głowie, to że urodziła kosmitę…

Urodził się w worku owodniowym

Pewien chłopiec z Wielkiej Brytanii urodził się w worku owodniowym. Kiedy jego mama ujrzała go po raz pierwszy, myślała, że wydała na świat małego kosmitę.

Czym jest worek owodniowy?

Worek owodniowy jest to ochronna membrana, w której znajdują się wody płodowe. Worek ten znajduje się wewnątrz macicy i utrzymuje rozwijające się dziecko. Jest utworzony z dwóch błon, owodni i kosmówki i jest wypełniony płynem owodniowym. Worek ten tworzy się około 12 dni po zajściu w ciążę. Tuż przed porodem worek pęka a kobiecie odchodzą wody. Co jednak, jeśli tak się nie stanie?

Czytaj też: SZOKUJĄCE narodziny w Afryce! Świnia wydała na świat… MAŁEGO CZŁOWIEKA?! (Zdjęcia)

kosmitę
The Sun

Wyglądał jak kosmita

Mały Finley Grigg urodził się w worku owodniowym, którzy przekuto tuż po porodzie. Jego mama nie ukrywała ogromnego zdziwienia tym, co zobaczyła.

„Miałam cesarskie cięcie. Po tym, jak chirurdzy mnie otworzyli, jeden z nich powiedział: „O mój Boże ”, czym wprawił mnie w panikę. Potem powiedział mi, że dziecko wciąż jest w worku. Szczerze mówiąc, to był to dla mnie trochę szok” – powiedziała mama chłopca, Zoe Robinson.

“Spojrzałam w dół i myślałam, że zobaczyłam kosmitę. Wyglądał tak dziwnie i był taki duży” – dodała.

„Pozwolili mu zostać w worku przez około dwie minuty, a następnie worek pękł. To było dziwaczne, ale niesamowite!” – mówi mama dziecka.

Widzieliście kiedyś coś takiego na własne oczy?

Czytaj też: Ciężarna poszła popływać. Kiedy wyszła z morza plażowicze przeżyli SZOK…

kosmitę
The Sun

Źródło: The Sun

Zdjęcia: The Sun

Komentarze

Komentarze