SZOK! NIE UWIERZYSZ co zrobił FOTOGRAF PODCZAS CEREMONII ŚLUBU [FILM]

Dzień ślubu to nadzwyczaj stresujący moment- bez względu na to czy jesteś panną młodą, panem młodym czy drużbą. Wszyscy, którzy są zaangażowani w organizację tego wydarzenia, czują pewną presję. Szczególnie trudną rolę ma wówczas fotograf, który ma za zadanie uchwycić wszystkie najciekawsze chwile!

W Internecie zawrzało właśnie na temat pewnego nagrania. Josh i Lorna Gannt w zeszłym miesiącu zawiązali węzeł małżeński w Kentucky, w otoczeniu bliskich przyjaciół i rodziny. Pod koniec ceremonii, kiedy para chciała wymienić się pocałunkami, doszło do nietypowej sytuacji.

Kiedy fotograf Ashley Easterling próbowała uchwycić ten wyjątkowy moment, pojawił się pewien problem… Macocha Lorny weszła tuż przed obiektyw, zasłaniając sobą parę młodą. Pani fotograf nie wytrzymała i z impetem przesunęła kobietę by zrobić idealne zdjęcie!

Wideo zostało nagrane przez innego gościa na weselu, Trentona Raya Hensleya, który podzielił się nim z 24-letnią panną młodą.
Fotografka poinformowała, że zanim doszło do zdarzenia, prosiła wielokrotnie kobietę, aby się odsuneła- jednak bez skutku.

Od tego czasu nagranie obiegło świat i zostało wyświetlone miliony razy. Wiele osób pochwala zachowanie fotograf, której zależało na zrobieniu profesjonalnych zdjęć. Są również tacy- którym zachowanie się nie podoba.

Zobaczcie sami!

Zobacz też: Ten FILM WZRUSZY CIĘ DO ŁEZ. Mężczyzna PO TRZECH LATACH ODNALAZŁ PRZYJACIELA

Źródło: YouTube

Komentarze

Komentarze