SZOK! Tata Roxy Węgiel założył PROFIL na…

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie milion osób! Tata gwiazdki także postanowił pójść z duchem czasu i założył sobie profil na…

Wielki sukces Roksany

Mimo iż Roksana Węgiel ma dopiero 15 lat (jutro gwiazdka będzie obchodziła urodziny), zdążyła już zrobić zawrotną karierę w naszym kraju. Nastolatka ma na swoim koncie zwycięstwo pierwszej edycji programu rozrywkowego TVP2 „The Voice Kids” oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jest też laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Prawie milion obserwatorów na Instagramie

O popularności młodej piosenkarki świadczy też ilość osób obserwujących ją na Instagramie. Śledzi ją tam już 940 tysięcy obserwatorów a liczba ta rośnie z każdym dniem! Ostatnio, w ślady Roksany postanowił pójść jej tata, który także założył sobie profil na Instagramie. Niestety, jego debiut w popularnym serwisie społecznościowym można uznać za niezbyt udany…

Czytaj też: Roksana Węgiel ZROBIŁA TO po raz pierwszy! Co na to fani?

profil
Instagram

Od razu wzbudził kontrowersje

Mimo iż tata Roksany – Rafał – dopiero zadebiutował na Instagramie, zdążył już wywołać niemałe kontrowersje w sieci. Dlaczego? Wszystko z uwagi na nazwę jego profilu. Tata nastolatki nazwał bowiem swoje konto… Stwórca_roxie.

Co na to internauci?

Mimo iż część osób nie ma żadnych zastrzeżeń co do nazwy profilu taty Roksany, są też tacy, którzy uważają, że jest ona co najmniej „żenująca” i „niesmaczna”. 

„Ten nick ‘stwórca’ odrzuca, to przesada – za mocne, brzydkie. Lepiej niech pan zmieni nazwę na ‘tata_roxie’ czy cokolwiek innego”, „zmień tą nazwę bo jest obrzydliwa”, „niesmaczne i żenujące. Starszy człowiek i taki nieodpowiedzialny”, „co to za nazwa?” – grzmią w komentarzach pod zdjęciami na profilu taty Roksany.

Waszym zdaniem powinien zmienić swój nick na coś bardziej „normalnego”, np. „Tata Roxy”?

Czytaj też: TYLE zarobiła Roksana Węgiel za występ Sylwestrowy! Nawet Martyniuk nie zarobił takich pieniędzy

profil
Instagram

Źródło: Instagram, Fakt.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze