SZOK! Usypiała TYM dziecko! Niestety maluch…

Niektórzy ludzie mają naprawdę absurdalne pomysły na uśpienie dziecka. „Matka” oskarżona o wcieranie heroiny w dziąsła swojej córeczki, została jedynie obciążona „wykroczeniem”. Przerażające?

Heroina to narkotyk, który bardzo silnie uzależnia i może doprowadzić do śmierci, ale nie wszyscy niestety mają to na uwadze. 33-letnia Kimberly Nelligan jest, a raczej była, matką trojga dzieci. Ilekroć córki Nelligan zachowywały się niegrzecznie i nie zasypiały wtedy, kiedy chciała, wcierała w ich dziąsła resztki heroiny, aby je uspokoić. Kobieta doprowadziła tym samym do śmierci jednego ze swoich dzieci, jednak zdaniem sądu popełniła jedynie „wykroczenie”. W oficjalnym oświadczeniu, jeden z ojców dzieci przyznał, że widział, jak Nelligan co najmniej 15 razy wcierała heroinę w dziąsła swoich pociech.

Jedna z dziewczynek zmarła z powodu narażenia na fentanyl, który wykryto w skażonej heroinie. Kobieta została aresztowana za spowodowanie śmierci dziecka, ale na początku nie przyznawała się do winy. Pierwotnie Neglligan zaprzeczyła, że ​​kiedykolwiek używała w swoim domu heroiny, ale potem przyznała się do użycia narkotyku kilka razy w ciągu kilku miesięcy, jednak odmówiła przyznania się, że to ona podała narkotyk swojej córce.

Przeczytaj też: CUKIER uzależnia SILNIEJ niż HEROINA. Sprawdź, czym się objawia GŁÓD CUKROWY

Mimo iż Nelligan nie przyznała się do spowodowania śmierci dziecka, sekcja zwłok wykazała, że ​​dziewczynka zmarła z powodu „ostrego zatrucia fentanylem”. Prokurator okręgowy Penobscot, Marianne Lynch, powiedziała, że jest to „wyjątkowo poważna” sprawa, ale prokurator generalny stanu Maine uważa, że sprawa budzi wątpliwości „z powodu problemów związanych z dowodami”.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Maine, Nelligan zostanie oskarżona o wykroczenie klasy D, które pociąga za sobą maksymalną karę jednego roku więzienia i grzywnę w wysokości do 2000 dolarów. Przerażające, ale niestety prawdziwe…

Czy rok pozbawienia wolności to słuszna kara za spowodowanie śmierci dziecka?

Zobacz też: Twoje dziecko nie chce spać? Dzięki tym 5 wskazówkom zaśnie w mgnieniu oka!

Źródło: The Mirror

Zdjęcie: The Mirror

Komentarze

Komentarze