SZOKUJĄCA historia chińskich lekarzy! Po wybudzeniu ze śpiączki NIE POZNALI SIĘ w lusterku! (ZOBACZ DLACZEGO!)

O historii tej pisze właśnie cały świat. Dwóch chińskich lekarzy nie wierzyło własnym oczom, kiedy wybudziło się ze śpiączki spowodowanej przez COVID-19. Dlaczego?

Mieli inne…

Doktor Yi Fan i dr Hu Weifeng z Wuhan przeżyli niemały szok po wybudzeniu ze śpiączki, w której przebywali z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19. Mężczyźni zamiast swojego naturalnego koloru skóry, obudzili się ze skórą w kolorze ciemnobrązowym! Jak to w ogóle możliwe?

Zakazili się w styczniu

42-letni Yi Fan i 42-letni Hu Weifeng zachorowali na koronawirusa 18 stycznia. Do zakażenia doszło w trakcie leczenia pacjentów w centralnym szpitalu w Wuhan. Obaj mężczyźni przeszli leczenie przy użyciu maszyny ECMO.

Czytaj też: Polska PŁACZE! Z powodu koronawirusa NIE ZJEMY już w tym roku…?

Co to jest ECMO?

ECMO to procedura podtrzymująca życie, która zastępuje funkcję serca i płuc poprzez pompowanie tlenu do krwi poza ciałem. Pozaustrojowy układ zawiera pompę oraz oksygenator. Kiedy lekarze zaczęli wracać do zdrowia, przeżyli szok, ponieważ wystąpił u nich bardzo dziwny objaw.

Ciemni jak Murzyni

Jak donoszą chińskie media, kolor skóry lekarzy przyciemnił się o co najmniej kilka tonów. Jak to możliwe? Zdaniem ekspertów, jest to efekt zaburzenia równowagi hormonalnej spowodowany dysfunkcją wątroby wskutek terapii stosowanych w celu zwalczania choroby.

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

Dr Yi (na zdjęciu poniżej) pokonał COVID-19 po tym, jak przez 39 dni był podłączony do maszyny podtrzymującej życie.

LEKARZY
DM

Dr Hu (na zdjęciu poniżej) był przykuty do łóżka przez 99 dni i przechodził terapię ECMO przez 45 dni. Jego ogólny stan zdrowia jest słaby.

LEKARZY
DM

Źródło: Daily Mail, Fakt

Zdjęcia: Daily Mail

Komentarze

Komentarze