Szokująca śmierć aktorki „Barw szczęścia”. Widzowie będą wstrząśnięci!

Fanów serialu „Barwy szczęścia” czeka niemiła niespodzianka. Serialowa bohaterka, Kasia Górka, którą gra Katarzyna Glinka, zginie w tragicznych okolicznościach. Co spotka lubianą postać z „Barw szczęścia”?

Śmierć Kasi?

W lubianym serialu, który jest emitowany na antenie TVP2, do tragedii z udziałem Kasi Górki dojdzie po wakacjach. Serialowa bohaterka stoczy dramatyczną walkę o życie pod gruzami. Postać spotka trzęsienie ziemi. Jednak na razie nie wiadomo, gdzie do niego dojdzie. Serialowa Kasia Górka od jakiegoś czasu mieszka na Sycylii. Tam rozkręca biznes i wysyła produkty spożywcze z Włoch do Polski. W kraju n kobietę czeka mąż i synek. Czy do trzęsienia dojdzie właśnie na Sycylii?

Facebook/Barwy szczęścia

Zdjęcie spod gruzów

Aktorka Katarzyna Glinka, która gra postać Kasi Górki, w swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie z planu zdjęciowego. Widać na nim jak leży pod gruzami. Czy to oznacza, że serialowa Kasia zginie i na dobre zniknie z serialu? Zapewne jej fani byliby rozczarowani. Katarzyna Glinka pod zdjęciem napisała:

„Każdy ma taki weekend na jaki sobie zapracował 💪🏻💪🏻💪🏻😅 Przyjaciółka dzwoni z Majorki, kolega, ze już odpalili campera i jadą nad morze, a ja sobie leżę przysypana gruzami😆😆😆 dziś tak poleżę całą noc 💪🏻🙈🤩 Za to naprawdę kocham ten zawód :):):)) 

Instagram/Katarzyna Glinka

Odchodzi z serialu?

Gdy fani serialu Barwy szczęścia zobaczyli to zdjęcie, od razu zaczęli spekulować czy aktorka rezygnuje z udziału w produkcji. Fani pisali:

Zapewne jakieś trzęsienie ziemi na Sycylii 😮😮😮

No nie…co tej biednej Kasi znowu się stanie..😔

Czy fani Katarzyny Glinki mają rację? Czy aktorka opuści Barwy szczęścia? Wszystkiego dowiemy się po wakacjach.

Będziecie oglądać?

 

Źródło: Instagram/Katarzyna Glinka

Zdjęcia: Facebook/Barwy szczęścia

Komentarze

Komentarze