SZOKUJĄCE doniesienia na temat Halinki Mlynkovej! To już koniec jej…

Już od jakiegoś czasu plotkowano na temat kryzysu w małżeństwie Haliny Mlynkovej  i Leszka Wronki. Wieści te niestety się potwierdziły. Para planuje rozwód.

Poznali się w muzycznym show

Halinka Mlynkova poznała producenta muzycznego Leszka Wronkę w trakcie nagrań do muzycznego show TVP2 „Bitwa na głosy”. Para niemal od razu się w sobie zakochała i wkrótce później wzięła ślub. Ceremonia odbyła się 14 lutego 2015 roku w czeskiej Pradze. Później gwiazda wyprowadziła się do swojego ukochanego do Czech i wiodła z nim szczęśliwe życie, wycofując się na dobre ze swojej kariery muzycznej w Polsce.

To właśnie mąż Mlynkovej miał być jej menadżerem i miał jej pomóc rozwinąć skrzydła. Niestety coś poszło nie tak. Relacje małżeńskie pary bardzo szybko zaczęły podupadać i Halinka zdecydowała się na powrót do Polski.

Czytaj też: Fani Dody są ZDRUZGOTANI! Będzie ROZWÓD?!

Mlynkovej
IG

Przeprowadzka do Polski

Jakiś czas temu Młynkova wróciła do Polski, by kontynuować swoją karierę piosenkarki. Zrobiła to także ze względu na swojego syna Piotra, który jest owocem jej pierwszego małżeństwa z aktorem Łukaszem Nowickim, z którym artystka była związana w latach 2003–2012.

Chłopak ma już 16 lat i chodzi do polskiej szkoły. Halinka chciała być bliżej syna i kontynuować śpiewanie w Polsce. Niestety fatalnie odbiło się to na jej małżeństwie, które właśnie dobiegło końca.

Mlynkovej
IG

Będzie rozwód

Jak donosi „Super Express”, Halina i Leszek planują rozwód. Para była małżeństwem przez pięć lat.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze