Szokujące odkrycia! Już 6-letnie dziewczynki PRAGNĄ…

Jak wykazują badania, już 6-letnie dziewczynki pragną być seksowne, ponieważ łączą bycie seksowną z popularnością w szkole…

Zgodnie z badaniem przeprowadzonym w Knox College w Galesburg w stanie Ilinois, dziewczynki pragną być seksowne już w wieku 6 lat. Jest to pierwsze tego typu badanie, które pokazuje, że dziewczynki bardzo wcześnie odkrywają swoją seksualność.

Sześćdziesiąt dziewczynek w wieku od 6 do 9 lat, poddano badaniu z użyciem papierowych lalek. Pierwsza lalka ubrana była w obcisłą, seksowną kreację. Drugą odziano w zakrywające, luźne ubrania w modnym stylu. Okazało się, że…

Czytaj też: Nie do uwierzenia! Brytyjki traktują SEKS, jak…

dziewczynki
Instagram

Każdej z dziewczynek pokazano obie lalki, po czym zadano cztery pytania:

„Która z lalek przypomina nią samą, która odzwierciedla to, jak chciałby wyglądać, która byłaby popularna w szkole, którą lalką chciałyby się bawić”.

Wyniki badania nie pozostawiają wątpliwości, co do współczesnych ideałów piękna wśród dziewczynek. 68% dziewczynek stwierdziło, że „seksowna” lalka wygląda tak, jak one same chciałyby wyglądać. 72% dziewczynek uznało, że „seksowna” lalka byłaby bardziej popularna w szkole od lalki ubranej w zakrywający ciało zestaw.

„Bardzo możliwe, że dziewczynki chciałyby wyglądać, jak „seksowna lalka”. Wierzą bowiem, że seksapil prowadzi do popularności. Ta z kolei zaowocuje wieloma przywilejami społecznymi” – powiedziała Christy Starr odpowiadająca za przeprowadzenie badania.

Mimo wyników tego badania, mamy nadzieję, że dzięki odpowiednim metodom wychowawczym dziewczynki zrozumieją, że płeć piękna ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko piękna twarz i ciało.

Czytaj też: Dlaczego mężczyźni ZASYPIAJĄ po seksie? Winny jest…

dziewczynki
Instagram

Źródło: Livescience

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze