SZOKUJĄCE słowa Janusza Korwin-Mikkego o koronawirusie! „Dzięki niemu…”

Koronawirus sieje prawdziwy postrach na całym świecie. Wykryto go jak dotąd u niemal 81 tysięcy ludzi, z czego 2700 zmarło. Niestety, koronawirus jest już coraz bliżej granic Polski – potwierdzono go na Litwie i Białorusi. Co o epidemii koronawirusa mówi Janusz Korwin-Mikke?

EUROPA ZAJĘTA KORONAWIRUSEM

Koronawirus, który wywołuje chorobę COVID-19, jest już coraz bliżej Polski. Niestety, przed kilkoma godzinami potwierdzono pierwsze przypadki tego wirusa na Litwie i Białorusi. Wczoraj rano pojawiły się informacje, że ten śmiertelny wirus jest już w naszym kraju, ale Ministerstwo Zdrowia ich nie potwierdziło. To jednak niemalże pewne, że choroba dotrze za jakiś czas do Polski…

Czytaj też: Fatalne informacje dla Polaków! Koronawirus jest już…

 koronawirusie
Instagram

Co sądzi na ten temat Janusz Korwin-Mikke?

Otóż, polityk Konfederacji widzi pewne korzyści związane z zarażeniem koronawirusem. W rozmowie z „Faktem”, wypowiedział wstrząsające słowa.

„Nie ma w tym nic kontrowersyjnego” – poseł przyznał w rozmowie z „Faktem”.

„Selekcja naturalna jest motorem rozwoju ludzkości, co wie każdy, kto studiował Darwina. Działa dokładnie tak samo, jak tysiące lat temu”.

Zdaniem Korwin-Mikego, koronawirus nie tylko nie szkodzi, ale wręcz pomaga i powinniśmy się z niego cieszyć.

„Dzięki temu, że umierają najsłabsi, polepsza się jakość danego narodu, czy społeczeństwa” – dodaje.

„Wirus zabijający 10 proc. zarażonych to nie „broń biologiczna”, lecz środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości. Dlaczego? Bo umierają najsłabsi i najmniej przezorni” – puentuje.

Co sądzicie o jego słowach?

Czytaj też: Koronawirus dotarł z Włoch do Polski? Jest stanowisko MSZ

 koronawirusie
Instagram

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram, Unsplash

Komentarze

Komentarze