SZOKUJĄCE szczegóły z życia intymnego Elżbiety II i Księcia Filipa! Brytyjczycy oniemieli!

Tego jeszcze nie było! Kiedy na jaw wyszły szczegóły z życia intymnego Elżbiety II i Księcia Filipa, Brytyjczycy wprost oniemieli!

Długo skrywana tajemnica

Rodzina królewska bardzo chroni swoich tajemnic. Wielu rzeczy możemy się tylko domyślać. Jednak czasami niektóre z pilnie strzeżonych sekretów wychodzą na światło dzienne. Właśnie wyszły na jaw szczegóły dotyczące życia intymnego Elżbiety II i jej męża, Księcia Filipa. Informacje wprost szokują! Wynika z nich, że…

Historia małżeństwa Elżbiety II i księcia Filipa

Para królewska pobrała się 20 listopada 1947 roku i ma czwórkę dzieci. Przed dwoma laty, książę Filip zrezygnował z pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej i przeszedł na zasłużoną emeryturę w wieku 96 lat. Okazuje się, że od tego czasu spędza bardzo mało czasu ze swoją ukochaną żoną… Być może uznacie, że jest to szokujące, ale para na co dzień żyje osobno i widuje się tylko kilka razy w roku!

Czytaj też: Królowa Elżbieta II ZSZOKOWAŁA wszystkich! Przyznała po ALKOHOLU, że…

intymnego
Instagram

Czy to separacja?

Na szczęście, nie. Królowa i jej mąż rzadko się ze sobą widują, nie z powodu kłótni czy wzajemnej niechęci, tylko z uwagi na  miejsca zamieszkania małżonków, które są od siebie daleko położone. Królowa Elżbieta jest bardzo aktywna zawodowo, więc na co dzień żyje w pałacu Buckingham, a weekendy spędza na zamku Windsor pod Londynem. Książę wyjechał do Wood Farm w odległej posiadłości Sandringham w hrabstwie Norfolk, gdzie żyje sobie w spokoju na angielskiej wsi.

„Książę dzieli czas między Wood Farm i zamek w Windsorze. Woli jednak Norfolk ze względu na spokój, którego mu tak potrzeba. Czasem oznacza to całe tygodnie rozłąki z królową” – powiedział Joe Little, redaktor naczelny czasopisma „Majesty Magazine”.

Widują się zaledwie kilka razy w roku!

Para podobno jest przyzwyczajona do osobnego życia i nikomu z nich to nie przeszkadza. Książę otwarcie przyznaje, że wystarczy mu codzienny telefon do żony. Znacie drugą taką parę?

Czytaj też: Meghan Markle już wie, gdzie URODZi drugie dziecko! Królowa Elżbieta JEST WŚCIEKŁA!

Źródło: Pikio.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze