SZOKUJĄCE ZNALEZISKO w pampersie z dyskontu! “WBIJAŁO SIĘ w pośladek syna”

Pewna kobieta, mama chłopca, ujawniła szokujące znalezisko w pampersie dostępnym w popularnym dyskoncie. Swoim odkryciem podzieliła się w internecie w serwisie społecznościowym Facebook.

Kiedy kobieta zmieniła dziecku pieluszkę, zaczęło płakać tak, jakby działa mu się krzywda. Matka nie znała przyczyny, dopóki nie sprawdziła pampersa. To, co odkryła, szokuje.

Dzisiaj, po założeniu dziecku czystej pieluszki, synek wpadł w histeryczny płacz. Nie wiedziałam co się dzieje więc zaczęłam kołysać dziecko na rękach. W tym momencie wyczułam coś ostrego i twardego w pieluszce. Jak się okazało, były to dwa ciała obce, podobne do twardego i ostrego gipsu, wewnątrz warstwy chłonnej w pieluszce. Jeden z tych elementów złamał się i wbijał w pośladek mojego syna powodując ból, płacz, otarcie i rozcięcie naskórka. W świetle dziennym wada w pieluszce jest niemożliwa do zauważenia. Jak widać na zdjęciach ostre części widoczne są kiedy uniesie się pieluszkę pod światło lub zbada dokładnie ręką – napisała.

Okazuje się, że kobieta nabyła wadliwy produkt w jednym ze sklepów sieci Lidl. Ostrzega rodziców przed podobną sytuacją i radzi sprawdzać, czy pieluszki są naprawdę bezpieczne.

Przedstawiciel Lidla zapewnił, że sprawa zostanie wyjaśniona.

pampersy, zmiana pieluchy, pieluchy z lidla, lidl, lupilu


Kupujecie pampersy w tym dyskoncie?

Zobacz też: Nie kupujcie tego świństwa. To, co znalazła w POPULARNYM napoju, SZOKUJE

Źródło: popularne.pl, Facebook
Źródło zdjęć: Flickr, pixabay.com

Komentarze

Komentarze