Dziecko i Figura

DZIECKO

Szokujący film trafił do SIECI! NAUCZYCIEL ZNOKAUTOWAŁ swojego ucznia

nauczyciel zaatakował ucznia, przemoc fizyczna, bójka

Do niecodziennej sytuacji doszło jakiś czas temu w jednej z placówek edukacyjnych w Los Angeles. Nauczyciel muzyki, który został sprowokowany przez ucznia, postanowił zdyscyplinować go w dość drastyczny sposób. Zajście zostało zarejestrowane telefonem komórkowym i niedługo później trafiło do sieci.

 Wideo zamieszczone w mediach społecznościowych pokazuje jak nauczyciel muzyki Marston Riley, sprowokowany zaczepkami ucznia, wielokrotnie go uderza. Nauczyciel został wytrącony z równowagi tuż po tym, jak nastolatek uderzył w niego piłką do koszykówki i obrażał go słownie. Jeden z pozostałych uczniów nagrał całe zajście telefonem i postanowił je upublicznić.

Nauczyciel został aresztowany przez funkcjonariuszy, jednak szybko zwolniono go, bo ktoś z bliskich wpłacił kaucję. Wiele wskazuje na to, że męzczyzna zostanie wyrzucony z pracy. Wśród internautów znalazło się mnóstwo obrońców Rileya, którzy postanowili zgromadzić dla niego zbiórkę pieniężną. Wiele osób twierdzi, że mężczyzna miał prawo się zdenerwować, bo zachowanie ucznia było karygodne!

Założycielka zbiórki na rzecz nauczyciela chce go wspomóc, ponieważ zdaje sobie sprawę, że niebawem może on się borykać z problemem braku zatrudnienia. Zebrano już na ten cel około 90 tysięcy dolarów.

Zobacz też: Zobacz SZOKUJĄCE NAGRANIE. 15-letni UCZEŃ celował pistoletem W GŁOWĘ NAUCZYCIELKI!

Źródło: ndtv.com, YouTube

Źródło zdjęcia: YouTube

  
Wyżej