Sztab ludzi usługuje Majdanom! Małgorzata i Radosław żyją jak królowie!

Codzienność Perfekcyjnej Pani Domu i jej męża Radosława jest organizowana przez sztab pomocników. Rankiem pod dom Majdanów podjeżdżają trzy auta z makijażystami, fryzjerami i asystentami. Czy to nie przesada?

Asystenci działają

Na co dzień Małgorzata i Radosław korzystają z pomocy kilku zaufanych osób. Żeby celebrytka mogła wyruszyć do pracy, najpierw zajmują się nią makijażyści i fryzjerzy, którzy starannie pracują nad jej wizerunkiem. Rozenek ma też ludzi od wynoszenia śmieci i do opieki nad małym Heniem. Sprawę zaobserwował dziennik Fakt, który podejrzał poranną krzątaninę Majdanów, a raczej ich asystentów.

Wielogodzinne przygotowania

Makijaż i ułożenie fryzury zajęło ludziom Małgorzaty Rozenek aż cztery godziny. Po tym czasie celebrytka w asyście sztabu swoich pomocników, ruszyła wypełniać obowiązki zawodowe. Z taką pomocą gwiazda TVN może spokojnie zająć się nowymi wyzwaniami i kontynuowaniem swojej kariery. Jej pomocnicy pomyślą o wszystkim. Jest czego zazdrościć?

Popularna para

Kariera Małgorzaty Rozenek nabrała rozpędu po ślubie z piłkarzem Radosławem Majdanem. Wcześniej celebrytka była żoną aktora Jacka Rozenka. Skupiała się głównie na opiece nad synami Tadeuszem i Stanisławem. Gdy zawarła związek małżeński z Radosławem, chciała powiększyć rodzinę, ale problemy zdrowotne skutecznie jej to utrudniały. Wspólnie z drugim mężem zdecydowali się na poczęcie metodą in vitro. Para doczekała się w czerwcu zeszłego roku, synka Henia.

Majątek Majdanów

Małgorzata i Radosław są bardzo majętnymi ludźmi. Małgorzatę w mediach społecznościowych obserwuje 1,5 miliona ludzi, a jej stawki za reklamę są bardzo wysokie. Reklamodawcy za jeden wpis są jej w stanie zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych.

źródło: fakt.pl

zdjęcie: Małgorzata Rozenek-Majdan/ Facebook

Komentarze

Komentarze