Szwajcarski tenisista OSZALAŁ podczas kwarantanny? Poszedł na randkę z…

Kwarantanna nie jest dla nikogo łatwa. Niektórzy wręcz szaleją od siedzenia w domu. Zobaczcie, jak okres kwarantanny znosi szwajcarski tenisista – Stan Wawrinka.

Zamknięci w czterech ścianach

Od prawie dwóch tygodni Polacy siedzą zamknięci w czterech ścianach. Podobne restrykcje wprowadzono również w innych krajach świata, a wszystko to ma na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Jedni widzą same pozytywy tej sytuacji i się z niej cieszą, inni – wręcz przeciwnie – czują się, jakby byli zamknięci w więzieniu i coraz bardziej zaczyna im dokuczać stres i irytacja…

Czytaj też: Lider Elektrycznych Gitar o koronawirusie: „Po epidemii nastąpi…”

kwarantanny
IG

Kwarantanna w wydaniu Stana Wawrinki

Szczególnie boleśnie okres kwarantanny znosi szwajcarski tenisista – Stan Wawrinka. Czyżby sportowiec zwariował? Skąd taki pomysł? Otóż, świat obiegło właśnie zdjęcie, na którym widzimy go na randce z… ogromnym pluszowym misiem!

Kolacja przy świecach

Stan zadbał o najdrobniejsze szczegóły podczas randki. Nakrył do stołu, zapalił świece i otworzył czerwone wino.

Oto moja randka w sobotni wieczór w czasie kwarantanny. A jak tam u was?” – napisał Stan Wawrinka, dodając bardzo wymowne hashtagi „tak, nudzi mi się”, „zostańcie w domu”, „bądźcie bezpieczni”, „przestrzegajcie zasad”, „życzcie mi powodzenia”, „chyba zaczynam wariować”.

Tenisowe rozgrywki zostały zawieszone do 8 czerwca. Mamy nadzieję, że Stan wytrzyma ten okres bez uszczerbku na swoim zdrowiu psychicznym…

Czytaj też: Martyna Wojciechowska o koronawirusie: „Większym zagrożeniem są…”

kwarantanny
IG

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze