Ta czapka to must have sezonu! Pasuje każdemu!

Każdy kto poszukuje czapki idealnej na jesienne chłody musi mieć naprawdę ogromne pokłady cierpliwości. A bo to pompon za bardzo odstaje, kolejna, która nie pasuje do kształtu twarzy, w tamtej kolor nie ten. I tak to mniej więcej zwykle wygląda. A wszystko dlatego, że wybór czapki to nie lada wyzwanie, istnieje jednak model, który, o dziwo pasuje każdemu! 

Beanie jest zupełnie niepozorna, minimalistyczna i przede wszystkim wełniana. Pojawiła się na licznych wybiegach i świetnie komponuje się z różnymi strojami, odnajdując się w każdej okolicznoścokoliczności się zarówno na stoku narciarskim jak i na co dzień. Dodatkowo można wybrać odpowiedni krój. Może być on luźny jak i dopasowany. Zwykle posiada oldchoolowy akcent w postaci nadruku bądź napisu. Jednak co najważniejsze – przeważnie uszyta jest z dzianiny -naturalnej wełny, przeróżnych mieszanek lub syntetycznych włókien.

Poza tym, beanie należy do tzw. mody unisex, czyli niezależnie od płci. Dlatego wiele jej modeli możesz śmiało pożyczyć swojemu chłopakowi, a nawet mamie, bo jak się okazuje beani dopasuje się do każdego wieku, wystarczy wybrać odpowiedni model

źródło: https://www.instagram.com/xveeex/

żródło: https://www.instagram.com/happilygrey/

zródło: https://www.instagram.com/erik/

źródło: https://www.instagram.com/sharenaaa/

zródło: https://www.instagram.com/ashdabagh/

źródło: https://www.instagram.com/billebeino/

Jak nosić beani?

Czapkę naciągamy lekko na uszy i odchylamy do tyłu, tak by jej czubek odrobinę zwisał. Te krótkie i sztywniejsze równie dobrze prezentują się lekko stercząc do góry. Pozostaje jeszcze kwestia fryzury. Otóż rozpuszczone włosy najlepiej będą wyglądały zaczesane całkowicie do przodu na dwie strony. Całkiem nieźle może sprawdzić się też dziewczęscy, luźny spleciony warkocz na boku. W przypadku grzywki, warto naciągnąć  czapkę mocniej do tyłu, eksponując opadające kosmyki.

zdjęcie głowne: https://www.instagram.com/cccshoesbags/

Komentarze

Komentarze