Ta dziewczyna urodziła dziecko w wieku 12 lat! Zobacz jak odmieniła swoje życie!

Brytyjka Tressa Middleton urodziła dziecko w wieku 12 lat. Jak potoczyło się jej życie? Kto jest ojcem dziecka?

Młoda dziewczyna padła ofiarą swojego starszego brata. Mężczyzna zgwałcił ją, co poskutkowało zajściem w ciążę dziewczyny w bardzo młodym wieku. Ze względu na wiek i nieumiejętność zatroszczenia się o córkę, Tressa utraciła prawa rodzicielskie i popadła w alkoholizm, a także nie stroniła od narkotyków.

Kolejne trzy lata swojego życia Tressa pamięta jak urywki filmu – każdy jej dzień rozpoczynał się zażyciem narkotyków czy wypiciem alkoholu. Po tym czasie udało jej się wziąć swoje życie w garść dzięki pomocy narzeczonego Darrena.

Po pewnym czasie Tressa i Darren spodziewali się dziecka, lecz kobieta poroniła. Znów naszły ją wspomnienia minionych złych lat, które były związane z jej pierwszą ciążą. Po ponad rocznych staraniach kobieta znów zaszła w ciążę i tym razem urodziła zdrowe dziecko! Radości nie było końca, a dar życia jest najlepszym prezentem, jaki kobieta może otrzymać w nagrodę.

Po latach dowiadujemy się, że Tressa całkowicie zmieniła swoje życie. Odstawiła używki i stara się być najlepszą matką dla swojej córki Arihanny, a także najlepszą żoną dla swojego męża.

Źródło: mamadu.pl

Zobacz także: Widzisz czasem małe robaczki przed oczyma? ZOBACZ, DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE!

Komentarze

Komentarze