TA karta przyniesie ci duże zniżki! Sprawdź, jak ją zdobyć!

Ta karta zagwarantuje ci duże zniżki! Jaką ją zdobyć? Komu przysługuje? Co nam daje?

Chodzi o Kartę Dużej Rodziny, z której dziś korzysta już 1,04 mln rodzin. Na początku stycznia liczba partnerów programu wynosiła już 8 tys., a ze zniżek można korzystać w 29 tys. punktów.

– To bardzo bogata oferta, która pozwala oszczędzać na zakupach, usługach, rozrywce. Gorąco zachęcam wszystkich uprawnionych do dołączania i korzystania z Karty Dużej Rodziny – powiedziała minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Zniżki można wykorzystać np. na przejazdy kolejowe, wstępy do parków narodowych, mniejsze opłaty paszportowe, a także na kupno żywności, kosmetyków, paliwa, ubrań i wielu innych potrzebnych rzeczy.

Jak wygląda rozkład kart z podziałem na województwa?

Zobacz także: Dramat młodej gwiazdy! Wydała MOCNE oświadczenie!

Fot. MRiPS

– Stale rozwijana i coraz bardziej atrakcyjna oferta sprawia, że rodziny chętnie dołączają do programu. Dzisiaj z Karty Dużej Rodziny korzysta ponad 1,04 mln rodzin. Dla porównania w 2015 r. było ich niespełna 300 tys. To ogromny wzrost, który bardzo nas cieszy – dodała minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

Na początku stycznia było już 3,2 mln aktywnych kart, a elektronicznych – 930 tys.

W 2015 r. aktywnych Kart zanotowano tylko 1,4 mln.

Oznacza to, że Karta Dużej Rodziny cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jest niewątpliwym sukcesem.

Kartę może otrzymać każdy członek rodziny, w której rodzic lub małżonek rodzica mają na utrzymaniu przynajmniej troje dzieci. Wniosek można złożyć w urzędzie lub na portalu Emp@tia.

Zobacz także: Znana gwiazda zdecydowała się na ZABIEG! Czekała na to lata!

Fot. Pixabay

Źródło: MRiPS

Komentarze

Komentarze