Ta kobieta spodziewa się właśnie 22 DZIECKA! Oto największa rodzina w Wielkiej Brytanii a może nawet i NA ŚWIECIE!

Niespełna rok temu małżeństwo Radfordów z Wielkiej Brytanii zostało po raz 21 (!) rodzicami, a już spodziewa się kolejnego – 22 dziecka! Poznajcie największą rodzinę w Wielkiej Brytanii a może nawet i na świecie!

Kochają dzieci

44-letnia Sue i jej 48-letni mąż Noel muszą bardzo kochać dzieci. Czy gdyby było inaczej, to czy zdecydowaliby się na TAK LICZNE POTOMSTWO? Kobieta niespełna rok temu urodziła dziecko – córeczkę Bonnie-Raye, zapewniając, że „to jej ostatnia ciąża”, a tymczasem jest w drodze z kolejnym!

15. tydzień ciąży

Sue jest obecnie w 15. tygodniu ciąży a poród ma się odbyć w kwietniu. Kobieta nie zna jeszcze płci dziecka, ale ma wielką nadzieję, że urodzi synka.

„Więc teraz już wiecie, będziemy mieli kolejne dziecko” – powiedziała na opublikowanym w sieci nagraniu.

„Zastanawiam się, czy będzie 11. mężczyzną w rodzinie” – dodała.

W skład imponującej familii Radfordów wchodzą już: Chris, Zofia, Chloe, Jack, Daniel, Luke’a, Millie, Katie, James, Ellie, Aimee, Josh, Max, Tillie, Oscar, Casper, Hallie, Phoebe, Archie i Bonnie-Raye.

Smutna przeszłość 

Sue poznała Noela jeszcze jako dziecko. Po raz pierwszy zaszła z nim w ciążę, gdy miała niespełna 14 lat. Mimo swojego bardzo młodego wieku, para zdecydowała się jednak wychować dziecko – synka Christophera, ponieważ obydwoje zostali oddani w dzieciństwie do adopcji. Sue i Noel zamieszkali razem, a kilka lat później wzięli ślub. W wieku 17 lat Sue urodziła swoje drugie dziecko, a potem całą resztę pociech.

Ciekawostka 

W 2018 roku Radfordowie mieli 21 dzieci i czworo wnuków.

To bez wątpienia jedna z największych, jeśli nie największa rodzina na świecie! Jak sobie radzą z wychowywaniem tak licznego potomstwa? O to należałoby już zapytać ich samych…

Czytaj też: CIĄŻA 2019: Co wziąć ze sobą DO SZPITALA PRZED PORODEM? Oto lista niezbędnych rzeczy

https://www.instagram.com/p/B0T5mAmJDjx/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Daily Mail

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze