Ta mało popularna roślina MA WŁAŚCIWOŚCI ANTYRAKOWE! Skutecznie zwalcza WIRUSY

Większość konsumentów zdecydowanie częściej sięga po czosnek pospolity, a nie niedźwiedzi. Okazuje się jednak, że posiada on wszystkie właściwości czosnku pospolitego z tą różnicą, że zawiera więcej związków siarki. Związki siarki pozytywnie wpływają na nasz układ sercowo-naczyniowy.

Dlaczego warto włączyć czosnek niedźwiedzi do codziennej diety?

Przede wszystkim dlatego, że ma on działanie przeciwwirusowe i przeciwnowotworowe. Działa na nasz organizm antybakteryjnie, wspiera pracę układu sercowo-naczyniowego. Polecany jest osobom, które borykają się z podwyższonym cholesterolem (skutecznie go obniża). Niweluje uczucie nadętego brzucha, wspomaga trawienie i zapobiega wzdęciom.

Zawarte w czosnku niedźwiedzim związki siarki pomagają zwalczać wirusy, bakterie czy drożdżaka Candida albicans, który wywołuje grzybicę.

Kilka lat temu przeprowadzono badanie na zlecenie „Journal of the American Cancer Society”. Wyniki badania potwierdziły, że związki siarki zawarte w czosnku niedźwiedzim mogą przeciwdziałać glejakowi (rodzaj raka mózgu), a także mogą być traktowane jako bezinwazyjna forma leczenia raka.

Zobacz też: Masz podwyższony CHOLESTEROL? Obniż go za sprawą TEGO JEDNEGO SKŁADNIKA!

Źródło: Zdrowo w 15 minut

Źródło zdjęcia: Youtube

Komentarze

Komentarze