Ta matka ma doskonały refleks! Zobacz, w jaki sposób URATOWAŁA ŻYCIE SWOJEMU DZIECKU [film]

Chyba każdy z nas choć raz widział w Internecie kompilacje filmów, przedstawiające bohaterskie, a zarazem szybkie reakcje rodziców, którzy dzięki swojemu refleksowi zdążyli uratować dziecko z opresji. Tak było i tym razem. Kamery monitoringu umieszczone na klatce schodowej firmy budowlanej z Medellin w Kolumbii zarejestrowały niecodzienne zdarzenie! Musicie zobaczyć to nagranie!

Film opublikowany na stronie Youtube przedstawia mamę oraz dziecko. W momencie, w którym matka rozmawiała przez telefon, ciekawski chłopiec szybko podszedł do barierek schodowych. W pewnym momencie dziecko straciło równowagę i wypadło ze szczeliny między barierkami. Matka wykazała się doskonałym refleksem i w ostatniej chwili chwyciła malucha za nogę!

Gdyby nie natychmiastowa reakcja mamy, dziecko mogłoby spaść i stracić życie! Kochani, takie sytuacje zdarzają się codziennie. Prosimy, zwracajcie większą uwagę na swoje dzieci, ponieważ nigdy nie możemy przewidzieć, do czego się posuną. Dbajmy o ich bezpieczeństwo.

Poniżej znajdziecie film z udziałem malucha i jego mamy:

https://youtu.be/M9XbOGXq-98

Zdjęcie: Youtube

Źródło: youtube

Zobacz też: Książę William odpowiada jaka byłaby jego reakcja, gdyby któreś z jego DZIECI BYŁO HOMOSEKSUALNE!

Komentarze

Komentarze