Ta matka WARUJE JAK PIES przy chorym dziecku leżącym w szpitalu. Nie jest jedyna

Matka dziecka leżącego w izolatce oddziału zakaźnego w Szpitalu Dziecięcym im. Krysiewicza w Poznaniu opublikowała wstrząsające zdjęcie. Dokumentuje ono, w jakich warunkach rodzice sprawują opiekę nad chorymi dziećmi. Nie tylko ona ma takie doświadczenia.

Zdjęcie
Na zdjęciu upublicznionym przez kobietę widać leżące w szpitalnym łóżku dziecko. Obok tego mebla znajduje się umywalka. Pomiędzy nimi na niewielkiej przestrzeni walizka i poduszka matki. To tu kobieta spędza noce, czuwając przy dziecku.

Kobieta wraz z dzieckiem przebywa w izolatce. Jest ono podłączone do kroplówki. Pomieszczenie jest tak małe, że na miejsce do spania dla niej nie ma przestrzeni.

Matka chciała wypożyczyć łóżko, ale spotkała się z odmową i nieprzyjemnymi komentarzami. Pielęgniarki w ogóle za moimi plecami prychnęły, że zadałam takie pytanie – napisała.

Komentarze
Zdjęcie opublikowane przez matkę dziecka jest wciąż udostępniane i komentowane. Okazuje się, że większa liczba rodziców ma podobne doświadczenia.

Dokładnie tak samo miałam jakieś 4 lata temu i to 2 razy rok po roku, masakra, Też z dwójką dzieci (4 miesiące i 2 lata) byłam 2 tygodnie w takich warunkach! W jednej sali była jeszcze 3 innych dzieci i matek śpiących na podłodze. Ja dostałam opier…, że śpię obok łóżeczka, a nie pod! Masakra! – oto wypowiedzi innych matek.

Czy macie podobne doświadczenia? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Zobacz też: Matka zgotowała dziecku PIEKŁO. Chłopiec spędził 8 LAT w szpitalach

Źródło: Facebook
Źródło zdjęć: Facebook / @Monika EM

Komentarze

Komentarze