Ta matka zrobiła COŚ NIESAMOWITEGO! WOW!

Jeżeli jesteście fanami „Opowieści z Narni” to jest to coś dla was!

„Opowieści z Narni”

„Opowieści z Narni” to cykl siedmiu powieści fantasy napisanych przez brytyjskiego pisarza i fililoga C.S. Lewisa. Uważany za klasykę literatury dziecięcej oraz najlepszą pracę autora, sprzedał się w ponad stu dwudziestu milionach egzemplarzy w czterdziestu jeden językach.

Książki doczekały się również swojej ekranizacji. Pierwsza adaptacja „Lwa, czarownicy i starej szafy” na potrzeby telewizji miała miejsce w 1967 roku. Liczyła sobie 10 epizodów, każdy po trzydzieści minut, które zostały wyreżyserowane przez Helen Standage. Później były kolejne.

niesamowitego
YouTube

Na wielkim ekranie

Filmowa wersja „Lwa, czarownicy i starej szafy”, zatytułowana „Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa”, została wydana przez Walt Disney Pictures w grudniu 2005 roku. Kolejne części mogliśmy podziwiać na wielkim ekranie w latach: 2008 i 2010.

Niezwykła mama

Brittany Gogel po mistrzowsku stworzyła dla swojej córeczki pokój zabaw inspirowany Narnią. Kanadyjka jest królową majsterkowania, więc zrobiła wszystko, aby podarować córce cudowną krainę, którą tak bardzo pokochała. Dzięki swojej kreatywnej mamie dziewczynka może mieć w domu swoją własną Narnię.

Magiczna szafa

Gogel stworzyła tę niezwykłą krainę pod schodami. Zamontowała drzwi garderoby jako wejście do pokoju zabaw. Zabytkowa szafa jest wyposażona w stare płaszcze, podobnie jak szafa, którą dzieci Pevensie miały w Narnii. Po odsunięciu na bok płaszczy, do reszty pokoju prowadzi dywan ze sztucznej trawy, zaś sufit został oświetlony jasnymi lampkami.

Brittany umieściła również dekoracyjną tapetę z różnymi dzikimi zwierzętami i drzewami, aby stworzyć prawdziwie leśną atmosferę pokoju zabaw. Gogel pochwaliła się wynikami swoich prac na swoim blogu, Brit & Barclay Designs.

Jak oceniacie jej projekt i zaangażowanie? Czy stworzony przez nią pokój rzeczywiście przypomina Narnię czy może coś byście do niego dodali?

Przyznamy szczerze, że nam brakuje tylko jednego – puszystego śniegu!

Czytaj też: Kiedy zima już się zaczęła, a za oknem pojawił się śnieg, popraw sobie humor i zrób Słodkie Śnieżki!

niesamowitego

niesamowitego

niesamowitego

niesamowitego

Prawdziwa Narnia

niesamowitego
YouTube

niesamowitego

niesamowitego
Filmy fantastyczne

Źródło: Babygaga

Zdjęcia: IG

Komentarze

Komentarze