Ta śmierć była dla niego CIOSEM! Donald Tusk w rozpaczy!

17 października odszedł wybitny polski aktor Ryszard Ronczewski. Jego śmierć była ogromnym ciosem dla Donalda Tuska, który nie ukrywa, że bardzo go cenił. Polityk opublikował w sieci wpis, w którym we wzruszających słowach pożegnał aktora.

Nie żyje Ryszard Ronczewski

Ryszard Ronczewski urodził się w 1930 roku w Puszkarni. To polski aktor filmowy i teatralny oraz reżyser. Wystąpił w takich filmach, jak: „Krzyżacy”, „Faraon”, „Pan Wołodyjowski”, „Wszystkie pieniądze świata” czy „O dwóch takich, co ukradli Księżyc”. Był też trzykrotnym laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska w Dziedzinie Kultury (2005, 2010, 2015).

17 października Ronczewski zmarł w Sopocie w wyniku zarażenia koronawirusem.

Czytaj też: SZOKUJĄCE wyznanie Wieniawy! „Po śmierci…”

Tusk
Twitter

Załamany Donald Tusk

Donald Tusk, który większość swojego życia spędził w Sopocie, nie ukrywa swojej rozpaczy po śmierci Ronczewskiego, z którym się przyjaźnił. W sobotę były premier opublikował na Twitterze wzruszającą wiadomość, w której zwrócił się do żony zmarłego aktora.

„Koronawirus zabrał Ryszarda Ronczewskiego, naszego Przyjaciela, sopocianina, wybitnego aktora. Jolu, jesteśmy z Tobą” – napisał polityk dołączając do wpisu czarno-białe zdjęcie aktora.

Koronawirus zbiera niestety coraz większe żniwo w naszym kraju. Jak dotąd COVIDEM zaraziło się już prawie 176 tysięcy osób, z czego 3573 osoby zmarły. Każdego dnia notuje się 8-10 tys. nowych przypadków choroby.

Źródło: Twitter

Zdjęcia: Instagram, Twitter

Komentarze

Komentarze