TAK mąż traktował Agnieszkę Woźniak -Starak! „W dniu śmierci…”

Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na bardzo intymne wyznanie. Zdradziła, jak tak naprawdę traktował ją jej mąż Piotr…

Niedługo miną cztery miesiące od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Sprawa wciąż jednak budzi wiele emocji w naszym kraju.

W jednym z ostatnich wpisów, dziennikarka przyznała, że wciąż przeżywa to, co stało się tej fatalnej sierpniowej nocy.

„Ironią losu moje życie zamieniło się ostatnio w film, w którym nikt z Was nie chciałby grać. Celowo używam słowa “grać”, bo tragedia moja i mojej rodziny stała się sprawą publiczną, w której wszyscy musimy się teraz odnaleźć i żyć dalej. To nie jest normalna sytuacja, przeżywanie żałoby na oczach tylu ludzi. I na pewno nie pomaga. Ale to, co zawsze można zrobić dla kogoś w obliczu takich chwil, to dać mu trochę spokoju i wsparcia, które na szczęście mam od swoich bliskich. I od Was też, za co bardzo dziękuję” – mówi dodając: „Wiem dobrze, jak działają media. Razem z Piotrkiem byliśmy częścią tego świata, więc nie kłócę się z tym, że nadal jesteśmy w nim obecni. Nie godzę się jedynie na pisanie nieprawdy. Wydaje mi się, że mam do tego prawo, bo to przecież jest moje życie. Ja jestem i czuję” – napisała.

Agnieszka opowiedziała, co tak naprawdę stało się tej tragicznej nocy i przyznała, że Piotr „był szalony”.

„17 sierpnia wieczorem byliśmy z moimi rodzicami na kolacji. W nocy 18 sierpnia zginął mój Mąż. 18 sierpnia to dzień urodzin mojego taty, mieliśmy spędzić go wszyscy razem. Nie zdążyliśmy. Piotrek miał na Mazurach mnóstwo znajomych, uwielbiał pływać motorówką w nocy. Ja nie, dlatego zostałam w domu i poszłam spać. Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę. O 5 rano obudził mnie telefon, że Piotrek zaginął. Od teraz urodziny mojego Taty już zawsze będą rocznicą śmierci mojego Męża, będę się z tym mierzyć co roku” – czytamy dalej.

Myślicie, że Agnieszka żałuje, że nie udało jej się okiełznać porywczego charakteru Piotra?

Czytaj też: Wyszło na JAW, co naprawdę stało się na łodzi Woźniaka-Staraka! 27-latka…

traktował
Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze