TAK WYGLĄDA HAMBURGER PO 20 LATACH! Niecodzienny eksperyment przyjaciół

Jak wygląda hamburger po 20 latach? W dzisiejszym artykule poznacie odpowiedź na to pytanie. Dwaj Australijczycy postanowili w 1995 zakupić hamburgera w lokalnym McDonaldzie, a następnie schować go przed światem na długie lata. Zobaczcie finał tego niecodziennego eksperymentu!

W 1995 roku dobrzy przyjaciele: 14-letni Casey Dean i 13-letni Edward Nitz wybrali się do jednej z restauracji McDonald’s. Nie wiadomo jakie były motywacje chłopców, postanowili oni jednak schować kanapkę i otworzyć ją dopiero po kilku miesiącach. Tak się jednak nie stało. Finalnie, kanapkę otworzyli 20 lat później.

To co zobaczyli wprawiło ich w zdumienie…

Okazało się, że kanapka w 2015 roku wyglądała niemal identycznie, jak ta kupiona w 1995 roku.

„Schowaliśmy tę kanapkę wyłącznie dla zabawy, ale nie zauważyliśmy kiedy minęło 6 miesięcy, w miejsce miesiąca przyszedł rok, a 20 lat później ten burger wygląda jak w dniu zakupu” – powiedział do dziennikarzy jeden z przyjaciół.

Dla wielu osób ten eksperyment może wydawać się zabawny. W istocie być może taki jest. Powinniśmy jednak głębiej się zastanowić nad sensem kupowania tak niezdrowej i chemicznej żywności…

Źródło: Pudelek

Zobacz też: Mały książę świętuje SWOJE PIERWSZE URODZINY! Pałac Kensington PUBLIKUJE JEGO ZDJĘCIA

Komentarze

Komentarze