TAK wyglądała Doda w dzieciństwie! Nie uwierzysz!

Doda po raz kolejny odkopała stare zdjęcia z dzieciństwa. Fani oniemieli. Co takiego na nich widać?

Ma w sobie sentyment

Mimo swojego ostrego charakteru i zadziorności, Doda jest bardzo sentymentalna i często wraca do zdjęć z dzieciństwa. Widzieliśmy już fotki z jej Komunii, pierwszych występów na scenie i rodzinnych spotkań. Tym razem piosenkarka zaskoczyła swoich fanów i opublikowała…

Czytaj też: Doda NAPRAWDĘ wyszła w tym na ulicę! Założyła…

Stary paszport

Doda wrzuciła do sieci zdjęcie przedstawiające jej stary paszport z lat 80. Widać na nim datę urodzenia gwiazdy, jej zdjęcie oraz własnoręczny podpis kilkuletniej Doroty.

„Kochani, moja mama wysłała mi mój paszport zaledwie sprzed paru lat 😉 Chciałabym abyście zwrócili uwagę na niezwykłą sztuką kaligrafii w jakiej byłam posiadaniu. Żal serce ściska na myśl, że mój pseudonim składa się tylko z czterech liter, a mój talent tak się marnuje…” – napisała pod fotką Doda.

Uwagę fanów przykuł nie tylko bardzo ładny podpis gwiazdy, ale też jej charakterystyczna dla tamtych lat grzywka i modna kokarda we włosach.

Zauważyli też, że już wtedy Doda wyglądała jak szelma i było widać, że wyrośnie z niej niezły gagatek.

„Te oczy jednak mówią: „Zaraz coś odwalę””, „Już wtedy miałaś spojrzenie jak mały diabełek”, „O, grzywka „od garnka”, też taką miałam!”, „Te grzywki wtedy to był sztos. Też byłam posiadaczka takowej”, „I ta kokarda… to był hit w tamtych czasach!” – pisały fanki.

Trudno się z tym nie zgodzić. Trzeba przyznać, że Doda wyrosła na naprawdę charakterną kobietę!

Czytaj też: Doda wyznała poruszającą prawdę! Okazało się już dwa tygodnie nie…

dzieciństwie
Instagram
dzieciństwie
Instagram
dzieciństwie
IG

dzieciństwie

Źródło/Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze