Tak wyglądała w młodości Dagmara z „Królowych życia”! Poznalibyście?

Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcia z młodości. Rozpoznalibyście ją na tych fotografiach?

Mroczna przeszłość

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej barwnych i charakterystycznych bohaterek programu „Królowe życia”. Kobieta nie ukrywa, że ma za sobą bardzo mroczną przeszłość. Ostatnio pisaliśmy, że jej były partner Paweł K. ma na swoim koncie zabójstwo człowieka.

W 2001 roku w Kłodzku doszło do strzelaniny, w wyniku której jedna osoba poniosła śmierć. Był nią Dariusz L. – gangster posługujący się pseudonimem Szpila. Jak się okazuje, mężczyzna zginął z ręki Pawła K., czyli byłego partnera Dagmary. Mężczyźni mieli się pokłócić o sprawy biznesowe i wpływy. Mówi się jednak, że powody ich obopólnej nienawiści mogły być nieco inne, a mianowicie Szpila miał grozić bronią ciężarnej wówczas Dagmarze, ale nikt, jak dotąd, nie potwierdził tych spekulacji.

Czytaj też: MROCZNE szczegóły z życia Dagmary Kaźmierskiej! Jej były partner… ZABIŁ CZŁOWIEKA?

Dagmara
IG

Uzależnienie od hazardu i pobyt w więzieniu

Na tym nie koniec mrocznych faktów z życia Dagmary. Okazuje się, że krzykliwa blondynka była w przeszłości uzależniona od hazardu. Kaźmierska ma też na swoim koncie pobyt w więzieniu, do którego trafiła w 2009 roku na 14 miesięcy. Na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy, Dagmara została zatrzymana za prowadzenie agencji towarzyskiej i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Dagmara
Instagram

Kariera telewizyjna

Dagmara jest obecnie największą gwiazdą show TTV „Królowe życia”. Jej znakiem rozpoznawczym są kręcone blond włosy, mocny makijaż i markowe stroje. Zanim jednak Kaźmierska stała się sławna i została gwiazdą telewizji, prezentowała się zupełnie inaczej. Przede wszystkim nie była blondynką, tylko brunetką a jej twarz była nietknięta zabiegami i przesadnym makijażem.

„Prawie bym pani nie poznała!”, „Jaka piękna, młoda, niewinna dziewczynka”, „Musiałam się przyjrzeć dłuższą chwilę, żeby rozpoznać Dagmarę. Piękna”, „Królowa życia bardzo się zmieniła!”, „Co za metamorfoza!”, „Teraz lepiej pani w blondzie”, „Jaka naturalna Dagmara. To niesamowite, że tak kiedyś wyglądałaś” – pisali fani pod zdjęciami Dagmary.

A wam jak się podoba w dawnym wydaniu? Powinna wrócić do naturalności?

Czytaj też: WYSZŁO na jaw, kto jest ojcem Conana! Dagmara Kaźmierska miała

Dagmara
Instagram
Dagmara
IG
Dagmara
Instagram

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze