Tak ZATRZYMAŁ SIĘ nasz świat! Osłupiejesz, gdy to zobaczysz! (Wideo)

Z powodu koronawirusa ograniczono nie tych ruch na ziemi, ale także w powietrzu. W związku z tym, lotnictwo, tak jak i wiele innych branż, odnotowało straty liczone w miliardach!

Koniec z podróżami samolotem

To, co jeszcze niedawno było dla nas czymś zupełnie naturalnym, dziś jest czymś z zakresu science fiction. Mowa o podróżach samolotami. Z powodu pandemii koronawirusa większość przewoźników wstrzymała swoje loty, a straty spowodowane epidemią COVID-19 są liczone w dziesiątkach miliardów dolarów!

Czytaj też: Polska PŁACZE! Z powodu koronawirusa NIE ZJEMY już w tym roku…?

Najgorzej jest w Azji

Zgodnie z prognozami IATA (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) w 2020 roku azjatyccy przewoźnicy odnotują straty w wysokości 28 mld dolarów. Inne kontynenty także ucierpią z powodu pandemii.

Szokująca ilustracja rosyjskiej telewizji!

Dziennikarze z rosyjskiej stacji RT przygotowali szokującą ilustrację, na której zestawili natężenie lotów w Europie w dniu 8 kwietnia 2019 roku z natężeniem w dniu 6 kwietnia 2020 roku. Spadek ruchu jest wręcz kolosalny!

Do zdjęcia dołączono wideo, na którym możemy zobaczyć wyraźnie, co działo się w strefie powietrznej przed rokiem, a co dzieje się teraz.

Zobaczcie sami!

Czytaj też: FATALNE prognozy dla Polaków! Wraz z drugą falą koronawirusa NADEJDZIE…

Źródło: The Guardian

Zdjęcie: The Guardian

Komentarze

Komentarze