Takie rzeczy TYLKO w USA! Przebrał się za PONUREGO ŻNIWIARZA, żeby odstraszać…

Takie rzeczy możliwe są tylko w USA! Pewien mężczyzna postanowił przebrać się za Ponurego Żniwiarza i udał się na plażę na Florydzie. W jakim celu?

Powolne znoszenie restrykcji w USA

Chociaż pandemia wirusa koronawirusa jeszcze się nie skończyła, niektóre stany USA postanowiły zacząć znosić restrykcje, w tym te dotyczące dostępu do plaż. Jako pierwsza ograniczenia złagodziła Georgia, gdzie przed kilkoma dniami otwarto siłownie i salony fryzjersko-kosmetyczne. W jej ślady, po głośnych protestach mieszkańców, pójdzie już niedługo Michigan.

Czytaj też: FATALNE prognozy dla Polaków! Wraz z drugą falą koronawirusa NADEJDZIE…

USA
Twitter

Chce w ten sposób odstraszyć…

Ponowne otwarcie klubów sportowo-tanecznych, galerii i różnego typu lokali, martwi niektórych obywateli i pracowników służby zdrowia. Pewien mężczyzna z Florydy robi, co w jego mocy, aby spłaszczyć krzywą zakażeń i zniechęcić mieszkańców do spędzania czasu na plaży.

Adwokat Daniel Uhlfelder powiedział, że 1 maja ponownie odwiedzi stanowe plaże, aby przypomnieć mieszkańcom Florydy, aby pozostali w domu. Jak zwykle założy swój przerażający strój – ogromny czarny płaszcz z kapturem, a w ręku będzie trzymał kosę.

„Gubernator Florydy nie dba o to, czy ludzie umrą. Ja tak. Pamiętajcie o zachowaniu dystansu społecznego” – Uhlfelder napisał ostatnio na Twitterze.

Dobry pomysł na zniechęcenie mieszkańców do odwiedzania plaż?

Czytaj też: Polska PŁACZE! Z powodu koronawirusa NIE ZJEMY już w tym roku…?

USA
Twitter

Źródło: Mashable.com

Zdjęcia: Twitter

Komentarze

Komentarze