Tamara Arciuch pozuje TOPLESS w Grecji! Piękna?

Tamara Arciuch wypoczywa właśnie z rodziną w słonecznej Grecji. Czy aby jednak 45-letnia aktorka nie za bardzo „odleciała”?

Kim jest Tamara Arciuch?

Tamara Arciuch urodziła się w 1975 roku w Skierniewicach. To polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. W 1998 ukończyła krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Karoliny Łapińskiej w serialu TVN „Niania” (2005–2009). W 2008 grała „Piękną Nieznajomą” w serialu „Halo Hans!” a także występowała w wielu innych produkcjach, takich jak: „Wesele”, „Młode wilki 1/2” czy „M jak miłość”.

Prywatnie Tamara Arciuch jest mamą trzech pociech. Jedna pochodzi z jej byłego związku, a dwie kolejne są owocami jej małżeństwa z aktorem Bartkiem Kasprzykowskim.

Czytaj też: Tamara Arciuch wspomina poród i BULWERSUJĄCE zachowanie lekarza! Powiedział jej…

topless
IG

Wybrała się na wakacje

Arciuch wypoczywa obecnie z rodziną w Grecji. Na Instagramie aktorki pojawiło się bardzo śmiałe zdjęcie, na którym widzimy ją topless skąpaną w greckim słońcu.

Gwiazda najwidoczniej zrobiła sobie to zdjęcie sama, ponieważ jak wynika z jednego z hashtagów, poleciała do Grecji z dziećmi, ale bez Bartka.

„Wakacje bez połówki” – podpisała odważną fotkę.

Czy aby na pewno topless?

Mimo iż zdjęcie wygląda, jakby aktorka nie miała na sobie stanika, tak naprawdę go ma, tylko jej strój kąpielowy nie ma ramiączek.

„To jest bikini bez ramiączek” – gwiazda wyjaśniła w opisie pod zdjęciem.

Piękna?

 

>>>Doda świeci gołym tyłkiem na motocyklu. Ma na sobie tylko…

 

topless
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze