Tatiana Okupnik pokazała zdjęcie NÓG po ciąży! STRASZNY WIDOK! (Zobacz!)

Tatiana Okupnik nie ukrywa, że ciąża była dla niej ogromnym wyzwaniem. Piosenkarka opublikowała w sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak tuż po porodzie wyglądały jej nogi. Widok może szokować!

Podwójna mama

Tatiana Okupnik zyskała ogromną sławę, jako wokalistka Blue Cafe. Dziś gwiazda jest przede wszystkim dumną mamą dwóch pociech. Tatiana bez ogródek przyznaje, że obie ciąże były jednak dla niej ogromnym wyzwaniem…

Nie owija w bawełnę

Tatiana Okupnik nie ukrywa, że macierzyństwo to nie tylko blaski, ale również cienie. Jak wyglądało po porodzie jej ciało? Okazuje się, że było ono dalekie od ideału i z niektórymi dolegliwościami gwiazda zmaga się do dziś.

Czytaj też: Urodziła dziecko, które było „W CIĄŻY”! Lekarze przeżyli SZOK!

nóg
IG

Szokujące zdjęcia

Z okazji wczorajszego Dnia Matki, Tatiana wstawiła do sieci kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak wyglądało jej ciało po porodzie. Widok może naprawdę przerażać.

“Każda Mama ma inną historię. Każda ma swoje problemy. Nie ma co się porównywać. Postanowiłam pokazać mały wycinek tego, co u mnie się zadziało po porodzie. Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek” – pisze Tatiana.

nóg
IG

Efekt? Przerażające i spuchnięte stopy

Ja ciągle próbuję dojść do formy. Co mi się uda poprawić to poprawię i nie mam na myśli tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo. Będę szukała siebie w sobie, siebie w nowej roli“.

nóg
IG

Gwiazda zaapelowała do kobiet, by pokochały swoje ciało i nie porównywały się do celebrytek z okładek gazet.

Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie! Te zdjęcia, które zamieszczam, nie są ładne, ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze, inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii” – czytamy.

Czytaj też: Jennifer Lopez naprawdę TO na siebie założyła?! Jej nogi…

nóg
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze