Tatuaże Natalii Siwiec i jej kilkuletniej córki. Musisz to zobaczyć!

Natalia Siwiec od kilka lat wodzi prym w rozpoznawalności wśród celebrytów. Modelka urodzona w 1983 jest żoną biznesmena Mariusz Raduszewskiego, z którym ma kilkuletnią córkę Mię. Dużą popularność  zyskała po Mistrzostwach Euro 2012, po ujawnieniu zdjęć z trybun. Wtedy wśród internautów zyskała błyskawicznie tytuł Miss Euro 2012.

Gwiazda nie pozwala nam o sobie zapomnieć. Nie ma bowiem dnia, aby nie wrzuciła zdjęć czy story na swojego Instagrama. Na plikach wrzuconych do sieci pojawia się nie tylko ona, ale też jej rodzina, a nawet syn z poprzedniego związku jej męża. Najczęściej jednak na Instagramie pojawia się z córką.

W ostatnim czasie internauci na Instagramie mogli podziwiać piękna Natalię w długiej białej sukni. Gwiazda dzięki temu, że zdjęcie było wykonane z  tyłu, to było widać jej tatuaż. Na wysokości łopatki, w niedalekiej odległości od biustu ma wytatuowany pistolet. Nie byłoby to dziwne, bowiem jej tatuaż mieliśmy okazję oglądać nie raz. Jednak na ostatnim Instastory pojawiła się jej kilkuletnia córka Mia, która również miała tatuaż, tym razem na ręce. Był to wyjątkowo dokładnie wykonany krater wypuszczający planety. Mamy jednak nadzieję, że tatuaż kilkuletniej dziewczynki jest zmywalny i że Mia z prawdziwym poczeka do osiemnastego roku życia.

Czy jednak nie wytrzyma i zrobi tatuaż dużo szybciej niż nam się wydaje?

https:// www.instagram.com/nataliasiwiec.official/?hl=pl
https:// www.instagram.com/nataliasiwiec.official/?hl=pl

Komentarze

Komentarze