Te dwa zdjęcia zdezorientowały internautów! Pewien szczegół szokuje!

Użytkowniczka Reddita o pseudonimie Silentonc zamieściła w sieci wątek, w którym opublikowała dwa zdjęcia ze szpitala. Pewien szczegół widoczny na fotografiach szokuje.

Dwa niezwykłe zdjęcia

Internautka wrzuciła do sieci dwa niezwykłe zdjęcia – jedno z nich zostało zrobione zaraz po jej urodzeniu, a na drugim widzimy jak wita ona na świecie swoje pierwsze dziecko. Użytkownicy sieci byli zdezorientowani, że w obu przypadkach osobą przyjmującą poród była ta sama osoba, która na drugim zdjęciu jest ojcem dziecka.

„25 lat później lekarz, który przyjmował moje narodziny, przyjął również narodziny naszego syna” – powiedziała Silentonc.

Czytaj też: Podczas porodu lekarz URWAŁ DZIECKU GŁÓWKĘ! Matka walczy o gigantyczne odszkodowanie!

zdjęcia
Reddit

Zszokowani internauci

Niestety nie wszyscy podzielili zachwyt kobiety nad zdjęciami. Dla wielu internautów ten szczegół wydawał się być nieco „przerażający” a nawet „niesmaczny”.

„To prawdopodobnie szaleństwo, kiedy wyciągasz dziecko z osoby, którą zapłodniłeś a wcześniej sam wydobyłeś na świat” – powiedział użytkownik o pseudonimie tehmlem.

„Wyjątkowo niesmaczne i nieetyczne. Jak można zapłodnić własną pacjentkę?” – pyta collin77.

„Nie ma się z czego cieszyć. Tylko czekać aż zrobi dziecko kolejnej pacjentce” – podsumowuje lilly91

Wielu użytkowników stanęło w obronie dziewczyny i ostro skrytykowało tych, którzy kpili ze zdjęć. Zauważyli również, że lekarz na obu zdjęciach wygląda „miło” i „serdecznie”. Użytkownicy byli jednak zdumieni, że taki związek mógł powstać między kobietą a jej lekarzem.

A co Wy sądzicie na temat tej historii?

Źródło: Reddit

Zdjęcie: Reddit

Komentarze

Komentarze