TE filmy podniosą temperaturę w Twoim ŁÓŻKU! Sprawdź, co oglądać z partnerem!

Przed nami sylwestrowy wieczór. Można go spędzić sam na sam z partnerem. Co wtedy oglądać? Najlepiej pieprzne filmy! Zapewniamy, że podniosą temperaturę w Twoim łóżku! Sprawdź propozycje portalu dzieckoifigura.pl!

1. „9 1/2 tygodnia” (1986)

Absolutny klasyk, jeśli chodzi o filmy dla dorosłych. Ta produkcja w ogóle się nie starzeje! Rozpala ogień w łóżkach kolejnych pokoleń! W głównych rolach występują Mickey Rourke i Kim Basinger.

Główną bohaterką filmu jest Elizabeth, rozwódka po trzydziestce. Pracuje w galerii sztuki. Przypadkowo spotyka Johna. Mężczyzna wciąga Elizabeth w niebezpieczną grę erotyczną…

2. „Emmanuelle” (1974)

Absolutnie kultowa pozycja. Ten film zapoczątkował cały cykl produkcji z główną bohaterką w tytule. Powstał na podstawie powieści Emmanuelle Arsan.

Dla wielu widzów to propozycja wręcz obowiązkowa, definiująca cały gatunek. Jeśli jeszcze nie oglądałeś, czas nadrobić zaległości!

3. „Och, Karol” (1985)

Tym razem coś z polskiej klasyki gatunku. Pozycja, której nie wypada nie znać! Karol Górski jest żonaty, ale mimo to spotyka się z innymi kobietami. Jego żona znosi to, ale w pewnym momencie jej cierpliwość się kończy…

Zobacz, jak robią to Polacy!

Fot. Pixabay

4. „Ostatnie tango w Paryżu” (1972)

Ten film wywołał niejeden skandal! Pokazano w nim bardzo śmiałe sceny łóżkowe. W niektórych krajach tę produkcję ocenzurowano!

Paul jest załamany po śmierci żony. Spotyka się z o wiele młodszą od siebie Jeanne, która ma wyjść wkrótce za mąż. Spędzają trzy dni, w trakcie których uprawiają brutalne stosunki…

5. „Nagi instynkt” (1992)

Film, który słynie ze śmiałych scen. Były gwiazdor muzyki zostaje zamordowany we własnym łóżku. Główną podejrzaną jest jego kochanka, pisarka. Kobieta w swojej książce opisała bardzo podobną zbrodnię…

Najsłynniejsza scena z filmu, przez niektórych okrzyknięta najbardziej kontrowersyjną w historii kina, przedstawia główną bohaterkę, siedzącą na krześle w czasie przesłuchania przez policjantów.

Zapewniamy, te filmy na pewno pobudzą Twojego partnera. Nie są to jednak produkcje pozbawione dobrego smaku. Wręcz przeciwnie. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki i klasyka gatunku.

Fot. Pixabay

Komentarze

Komentarze