Te imiona, mimo upływu czasu są wciąż na topie! I tak już od 20 lat!

Są imiona, które się nie starzeją. Mimo upływu lat nie tracą na popularności, a wręcz przeciwnie rodzice coraz chętniej wybierają te imiona dla swoich pociech. To piękne imiona dla maluszków.

Julia

To zwyciężczyni wszystkich rankingów popularności wśród imion wybieranych dla dziewczynek. Święciła swoje triumfy w latach 2001-2012 oraz w latach 2017-2020. Oznacza kobietę pełna wdzięku i uroku. Bywa też skryta i nieśmiała.

Zuzanna

Bardzo popularne imię w latach 2009-2011 i 2013-15. Wówczas zajmowało 3.miejsce. Imię oznacza kobietę, która łatwo radzi sobie z problemami i przeszkodami. Jest tez otwarta i ma wielkie serce.

Natalia

Do roku 2007 imię Natalia znajdowało się w pierwszej trójce najpopularniejszych imion dla dziewczynek. Następnie popularność tego imienia zaczęła stopniowo spadać. Aktualnie znajduje się poza pierwszą dziesiątką popularnych imion. Imię Natalia oznacza kobietę subtelną, ale tez stanowczą i ambitną.

 

Jakub

To imię stało się prawdziwym hitem. Nie znika z czołówek różnych rankingów już od wielu lat. Przez 15 lat zajmował miejsce pierwsze wśród najbardziej popularnych imion dla dzieci. W 2020 roku również znalazło się na podium. To imię charakteryzuje mężczyznę energicznego, który próbuje zawojować świat.

Mateusz

To imię było najbardziej popularne w latach 2003-2008. W licznych rankingach zamieniało się miejscami z takimi imionami jak Mateusz czy Kacper. Imię Mateusz charakteryzuje człowieka, który obdarzony jest spokojem i rozsądkiem.

Kacper

 

Przez wiele lat osiągało szczyty popularności. Jednak ostatnio to się zmieniło i to imię jest rzadziej wybierane. Imię Kacper oznacza mężczyznę rozważnego i niezależnego, który odnosi w życiu liczne sukcesy.

źródło: gazeta.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze