Te RAJSTOPY czynią CUDA! Zmniejszają cellulit i ujędrniają nogi!

Powstały rajstopy, które potrafią naprawdę wiele. Zmniejszają widoczność cellulitu i wysmuklają całą sylwetkę. Pozytywnie wpływają na kondycję naszej skóry.

Zmiany na wiosnę

Robi się coraz cieplej i coraz chętniej sięgamy po lżejsze rzeczy. Niebawem złożymy spódnice, sukienki i odsłonimy więcej ciała. Jest sposób, żeby wyglądać olśniewająco. Wystarczy założyć specjalne rajstopy, które sprawiają, że skóra prezentuje się świetnie i ujędrnia się, gdy nosimy rajstopy. Rajstopy zawierają w sobie specjalne mikrokapsułki, które podczas styczności z ciepłem ciała wydzielają kofeina. A ta z kolei zmniejsza cellulit i ujędrnia nogi. Marka Gabriella pracowała nad tym, by rajstopy potrafiły poprawić tez kondycje skóry.

Mikrokapsułki są hitem

Modele są wyposażone w mikrokapsułki z kofeiną i oznaczone są ziarenkiem kawy. Rajstopy działają niczym bielizna wyszczuplająca. W zależności od modelu posiadają różne właściwości. Rajstopy High Shaper posiadają bardzo wysoki stan i wyszczuplają talię, brzuch i boczki. Natomiast Secret Shaper mają niższy stan. Wyszczuplają brzuch, biodra i uda. Model Slimmer maja funkcję spłaszczania wystającego brzuszka i posiadają specjalny krój. Model Comfort dają wrażenie „lekkich nóg”.

Aloes i nawilżanie

Jednak w rajstopach znajdziemy nie tylko kofeinę, ale też ekstrakt z aloesu, który zmiękcza rajstopy oraz nawilża skórę. Noszenie rajstop jest niezwykle komfortowe. Model Push Up podnoszą pośladki , a model Relax sprzyja kobietom, które borykają się z wielogodzinnym siedzeniem czy staniem. Usprawniają przepływ krwi w nogach i zapobiegają powstawaniu żylaków. Natomiast model Mamma jest dla każdej przyszłej, doskonale podtrzymuje brzuszek, ale go nie uciska.

Źródło: lamoda

Zdjęcie: Pexels

Komentarze

Komentarze