Te znaki zodiaku fałszywie ci doradzą ! Nigdy ich nie słuchaj !

Osoby spod tych znaków zodiaku lubią udzielać innym rad. Jednak nie warto im ufać. Doradzą, ale w sposób fałszywy. Przez nie będziesz mieć duże kłopoty.

Czują się najmądrzejsi

Te osoby uważają, że mogą doradzać innym. Czują się mądre i doświadczone. Jednak zwykle nie kierują nimi dobre intencje. Uważaj na ich podszepty. Moesz żałować, że ich posłuchałaś.

Skorpion

Lubią kontrolować i manipulować życiem innych osób. Nie są szczere, ale potrafią dobrze grać. Wydaje ci się, że są ci przyjazne, ale tak naprawdę są fałszywe i podstępne. Skorpiony najbardziej skupione są na sobie samym. Kochają siebie ponad wszystko. Inne osoby to dla nich tylko mały dodatek. Te osoby lubią stawiać cele przed innymi osobami. Nie dbają o ich szczęście.

Bliźnięta

Uważa się za mądrzejszego od innych. Potrafi doradzać, nawet jeśli tego sobie nie życzysz. Przecież Bliźniak ma doświadczenie i chce się nim podzielić. Tak naprawdę nie zależy mu, żeby komuś pomóc. Lubi się wymądrzać. Chce udowodnić innym, że to on miał racje. Uważa, że tylko jego poglądy są słuszne. To bywa męczące dla jego otoczenia.

Baran

Bywa porywczy i zaborczy. Na pewno wszystko wie lepiej od Ciebie. I oczywiście Ci to powie. Lubi stawiać na swoim i wygrywać. Czasem mobilizuje też znajomych do walki. Jednak na dłuższą metę jego zachowanie bywa irytujące. Nie jest zwolennikiem wyjaśniania nieporozumień. Zachęca do kłótni. Na jego radach źle wyjdziesz.

źródło: radiozet.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze