Te znaki zodiaku są najbardziej rozrzutne ! Sprawdź, czy do nich należysz !

Nie wiedzą czym jest oszczędność. Za to doskonale potrafią wydawać pieniądze. Kupują bez opamiętania. Wydadzą dosłownie ostatni grosz na przeróżne przyjemności.

Strzelec

Lubi pracować, ale jeszcze bardziej lubi wydawać zarobione pieniądze. Cieszą się przyjemnościami, które za wydane pieniądze, mogą sprawić sobie i innym. To hedoniści, którzy cieszą się chwilą. Uwielbiają dalekie podróże, modne ubrania i dobre restauracje. Potrafią życie wycisnąć jak cytrynę.

Lew

Starają się okiełznać swoją miłość do wydawania pieniędzy. Są hojne i to czasem je gubi. Lubią robić prezenty i sprawiać przyjemność bliskim. Dla siebie wybierają z reguły pobyt w SPA. Uwielbiają się rozpieszczać. Są zadbane i przez to czasem bez grosza przy duszy.

Bliźnięta

Mają dwa oblicza również w kwestii wydawanych pieniędzy. Z jednej strony potrafią oszczędzać, jednak z drugiej przychodzi moment olśnienia i wydają krocie na nową sukienkę czy torebkę. Działają pod wpływem impulsu. Uwielbiają tez dalekie podróże i na nie nie żałują. Stają się oszczędne na starość.

Wodnik

Są bardzo uporządkowane i rozsądne. Jednak do czasu. Gdy zobaczą rzecz, o której skrycie marzą, bez wahania wydadzą sporą kwotę. Potrafią oszczędzać. Zawsze mają odłożone jakąś kwotę na „czarną godzinę.” Lubią inwestować w wyposażenie domu i nowinki technologiczne.

Ryby

To urodzeni utracjusze. Uwielbiają piękno i luksus. Potrafią wydać na przyjemności fortunę. Dla nich liczą się egzotyczne podróże, piękne stroje i życie w luksusie. Jednocześnie Ryby są hojne i wyczulone na potrzeby innych osób. Chętnie wspierają akcje charytatywne.

źródło: kobietamag.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze