TE ZWIĄZKI ROZPADNĄ SIĘ NAJSZYBCIEJ! Sprawdź, jaka jest idealna różnica wieku między partnerami!

Wielu ludzi zastanawia się, czy wiek partnerów może być przeszkodą w relacjach damsko-męskich. W dzisiejszym artykule przedstawimy wyniki badań naukowców z Uniwersytetu w Atlancie, którzy badali wpływ wieku partnerów na jakość i długość ich związków.

Naukowcy z Uniwersytetu w Atlancie przeprowadzili badanie, do którego zaangażowali aż 3000 osób. Badacze dokładnie przyjrzeli się ochotnikom i ich dotychczasowemu doświadczeniu w związkach. Następnie opublikowali wyniki, które okazały się zaskakujące.

Według naukowców z Atlanty, duża różnica wieku między partnerami powoduje, że związek ma mniejsze szanse na powodzenie. Pary, których dzieli różnica wieku 5 lat mają o 18 procent mniejsze szanse na to, ich związek przetrwa. Z analizy naukowców wynika, że jeśli różnica między kochankami jest bardzo widoczna tzn. około 25 czy 30 lat, rokowania związku są bardzo złe. Okazuje się, że aż 95 procent par z tak ogromną różnicą wieku rozstaje się.

Według naukowców najkorzystniejszą różnicą wieku to różnica 2 lat.

Jak do sporej różnicy wieku odnoszą się Internauci?

„Można być bardzo szczęśliwym z kimś takim. Dla mnie nie miało znaczenia co powiedza moi znajomi. Nie żyje dla nich tylko dla siebie. I nie z nimi, tylko z tym kogo sobie wybiorę”- napisała jedna z użytkowniczek serwisu Kafeteria.

Zobacz też: Oto 22 praktyki, które pomogą w … uważności !

Źródło: kafeteria.pl, magazyn.kochaj.pl, wp.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze