Tego mężczyznę uznano za najprzystojniejszego w 2020 roku! NIE UWIERZYSZ KTO TO JEST!

Magazyn People co roku publikuje informację, który z mężczyzn zostaje przystojniakiem roku. Tym razem nie było szans na konkurencję! 

W tym roku pomimo wielu trudności spowodowanych koronawirusem, amerykański tygodnik People postanowił poprawić humor wszystkim na całym świecie. Ogłoszono, że tytuł Najprzystojniejszy mężczyzna roku 2020 otrzymuje Michael B. Jordan, który jest słynnym amerykańskim aktorem i modelem.

Michael B. Jordan urodził się w Kalifornii 9 lutego 1987 roku. Wystąpił w wielu znanych filmach, m. in. w Fantastycznej czwórce jako Johnny Storm. Warto wspomnieć, że Michael nadal jest najbardziej rozchwytywanym aktorem młodego pokolenia.

Mandatory Credit: Photo by Matt Baron/REX/Shutterstock (9669042bh), Michael B. Jordan, 'Fahrenheit 451′ photocall, 71st Cannes Film Festival, France – 12 May 2018

Trzeba przyznać, że Michael B. Jordan jest bardzo przystojny i zasłużył na pierwsze miejsce wśród najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Zajęcie pierwszego miejsca w tak ważnym konkursie, który jest niemal priorytetem dla celebrytów, jest ogromnym zaszczytem!

Magazyn People przyznaje takie tytuły od 1985 roku. Jego poprzednimi zdobywcami są Brad Pitt, Harrison Ford oraz Liam Hemsworth. Rok temu tytuł najprzystojniejszego mężczyzny roku otrzymał John Legend.

Fot. rytmy.pl/john-legend

Źródło: onet.pl

Zobacz także: Znów widzisz tę samą godzinę na zegarku? TO NIE PRZYPADEK!

Komentarze

Komentarze