Tego ROZKOSZNEGO BOBASKA ogląda dziś CAŁA POLSKA! Zgadniesz KTO TO?

Znani celebryci chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Zdarza się, że dzielą się ze swoimi fanami fotografiami z dzieciństwa. Jakiś czas temu na portalu Instagram pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy niemowlę w towarzystwie rodziny i bliskich. Do kogo należy?

Kinga Rusin to polska dziennikarka od dawna związana ze stacją TVN. Swój warsztat dziennikarski szlifowała w Stanach Zjednoczonych. Od lat prowadzi program „Dzień dobry TVN” wspólnie z Piotrem Kraśko.  Przyczyniła się do sukcesu wielu programów rozrywkowych, w których występowała nie tylko jako konferansjer, ale również jako juror. Jest mamą nastoletnich dziewcząt: Poli i Igi Lis oraz byłą żoną Tomasza Lisa. Jej działanie nie ogranicza się wyłącznie do działalności dziennikarskiej. To także businesswoman, której udało się stworzyć świetnie prosperującą firmę PR.

Kinga umieściła niedawno na swoim profilu zdjęcie, na którym widzimy ją w ramionach mamy Marii. Tuż obok nich stoi Danuta Rinn, która była matką chrzestną prezenterki. Dzisiaj Kinga Rusin ma 47 lat! Trzeba przyznać, że mimo wieku, wygląda naprawdę rewelacyjnie. Aktualne zdjęcia dziennikarki ukazują, że czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy.

kinga rusin, niemowlę, tvn

Zobacz też: Tak ZENEK MARTYNIUK wyglądał jako niemowlę. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczysz (ZDJĘCIE)

Źródło: Instagram @kingarusin

Źródło zdjęcia: Instagram @kingarusin

Komentarze

Komentarze