Ten mężczyzna robił najbardziej niewinną rzecz pod słońcem. O mały włos nie został ZMASAKROWANY przez ZAMARZNIĘTE ZWŁOKI

Ten mężczyzna wypoczywał na swojej posesji łapiąc promienie słoneczne. O mały włos nie zginął.

Zamrożone ciało spadło zaledwie około metr od  mężczyzny wypoczywającego w swoim ogrodzie. Według relacji świadków ciało było zmasakrowane i miało na sobie strzępy ubrań.

 

Do tragedii doszło w londyńskiej dzielnicy Clapham w niedzielne popołudnie. Policja ustaliła, że nieżyjący mężczyzna to najprawdopodobniej pasażer „na gapę” samolotu Kenya Airways. Kiedy samolot podchodził do lądowania i koła zostały wysunięte, mężczyzna prawdopodobnie wypadł z komory podwozia. Lot odbywał się z Nairobi do Londynu. Maszyna lądowała na Heathrow. Podróż trwała około 9 godzin. Imigrant wyleciał z  samolotu tuż przed lądowanem.

 

Linia lotnicza Kenya Airways opublikowała oświadcznie: „To przykre, że ktoś stracił życie przez to, że schował się na pokładzie jednego z naszych samolotów. Proszę przyjąć nasze kondolencje„.

 

ZOBACZ TEŻ:NIE STRESUJ SWOJEGO DZIECKA! Zobacz jak zmienia się układ nerwowy w sytuacjach stresowych

 

Kiedy samolot osiąga wysokość przelotową, temperatura na zewnątrz wynosi – 60 st. Celsjusza. Eksperci twierdzą, że większość pasażerów, którym udaje się ukryć w komorze podwozia umiera z zimna i braku wystarczającej ilości tlenu.

 

Źródło:rmf24/pixabay

Komentarze

Komentarze