To będzie NAJSTARSZA MAMA na świecie! Nie zgadniesz, ile LAT ma MEKSYKANKA, która właśnie spodziewa się DZIECKA?!

Powoli przyzwyczailiśmy się do przesunięcia granicy wieku porodów. I teraz nikogo już nie dziwi „młoda” mama po czterdziestce.

 

Rekord jeśli chodzi o wiek matki w chwili narodzin dziecka to należy on do Hiszpanki – Marii del Carmen Bousada de Lara. Kobieta miała 66 lat i 358 dni, kiedy urodziła bliźniaków, Christiana i Pau, w grudniu 2006 roku.

 

Obecnie jednak ta granica wiekowa może zostać jeszcze bardziej przesunięta dzięki Marii de la Luz z Meksyku, która ma już 70 lat. Meksykanka niedawno ujawniła zdjęcia z USG potwierdzające to, że jest w ciąży. Podobno lekarze nie wierzyli własnym oczom, dlatego kobieta miała robione USG aż 10 razy!

fot. twitter

Faktycznie, ciąża w wieku 70 lat jest tak zaskakująca, że aż trudno w nią uwierzyć. Uwierzyć nie mogą też „młodsze” dzieci Marii – których ma siedmioro. Twierdzą one, że matka jest już za stara na kolejne dziecko.

fot. twitter

Cóż… urodzić to jedno, a wychować to drugie. Pani Maria – jeśli szczęśliwie urodzi i dalej będzie żyć – to gdy ona będzie mieć 80 lat, jej dziecko dopiero 10. Trzeba przyznać, że to działa na wyobraźnię! 🙂

 

PS. Jeśli Ty też spodziewasz się dziecka, weź udział w naszym KONKURSIE 🙂

 

 

 

źródło: thesun, fot. twitter

 

Komentarze

Komentarze