Dziecko i Figura

Ciąża

To będzie NAJSTARSZA MAMA na świecie! Nie zgadniesz, ile LAT ma MEKSYKANKA, która właśnie spodziewa się DZIECKA?!

mama, ciąża, późna, 70 lat

Powoli przyzwyczailiśmy się do przesunięcia granicy wieku porodów. I teraz nikogo już nie dziwi „młoda” mama po czterdziestce.

 

Rekord jeśli chodzi o wiek matki w chwili narodzin dziecka to należy on do Hiszpanki – Marii del Carmen Bousada de Lara. Kobieta miała 66 lat i 358 dni, kiedy urodziła bliźniaków, Christiana i Pau, w grudniu 2006 roku.

 

Obecnie jednak ta granica wiekowa może zostać jeszcze bardziej przesunięta dzięki Marii de la Luz z Meksyku, która ma już 70 lat. Meksykanka niedawno ujawniła zdjęcia z USG potwierdzające to, że jest w ciąży. Podobno lekarze nie wierzyli własnym oczom, dlatego kobieta miała robione USG aż 10 razy!

fot. twitter

Faktycznie, ciąża w wieku 70 lat jest tak zaskakująca, że aż trudno w nią uwierzyć. Uwierzyć nie mogą też „młodsze” dzieci Marii – których ma siedmioro. Twierdzą one, że matka jest już za stara na kolejne dziecko.

fot. twitter

Cóż… urodzić to jedno, a wychować to drugie. Pani Maria – jeśli szczęśliwie urodzi i dalej będzie żyć – to gdy ona będzie mieć 80 lat, jej dziecko dopiero 10. Trzeba przyznać, że to działa na wyobraźnię! 🙂

 

PS. Jeśli Ty też spodziewasz się dziecka, weź udział w naszym KONKURSIE 🙂

 

 

 

źródło: thesun, fot. twitter

 

  
Wyżej