To były NAJGORSZE URODZINY W ŻYCIU 6-latka. Koszmar zakończył się HAPPY ENDEM!

Jakiś czas temu Internet obiegło zdjęcie 6-letniego chłopca. Internauci uznali, że fotografia jest niesamowicie wzruszająca. Teddy Mazzini z Arizony został sfotografowany podczas swoich urodzin. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na urodziny chłopca nie przyszedł żaden z zaproszonych gości.

Zaproszenia na organizowane przyjęcie zostały przekazane do 32 osób. Impreza organizowana była w pizzerii Peter Piper Pizza w Tucson. Chłopiec i jego mama Sil Mazzini, oczekiwali na przybycie koleżanek i kolegów 6-latka. Co prawda, część rodziców zadzwoniła dzień wcześniej, uprzedzając Sil o możliwej absencji, mama chłopca nie spodziewała się jednak, że nikt nie przyjdzie na urodziny synka.

Mama Teddy’ego wrzuciła jego zdjęcie do sieci. Nie musiała długo czekać na reakcję internautów. Wiele osób przesłało chłopcu za pośrednictwem social mediów życzenia urodzinowe. Phoenix Suns NBA i Phoenix Rising MLS zaprosiły go natomiast na mecze.

Sil Mazzini poinformowała wszystkich, że urodziny chłopca odbędą się raz jeszcze. Postanowiono, że chłopcu przeczytane zostaną wszystkie życzenia urodzinowe, które wysłali użytkownicy sieci.

urodziny 6-latka, Teddy Mazzini, smutne zdjęcie

Zobacz też: Mieszkańcy byli zszokowani! W Halloween NAUCZYCIELKA przebrała SYNA ZA…

Źródło: nypost.com

Źródło zdjęcia: nypost.com

 

Komentarze

Komentarze