To cud, że JESZCZE ŻYJE! ZOBACZ na jaki GŁUPI POMYSŁ wpadł TEN 41-LATEK…

Trzeba przyznać, że bohater dzisiejszego artykułu miał prawdziwe szczęście. 41-letnie Jurij Żochow, pochodzący z Rosji, wpadł na dość oryginalny pomysł. Postanowił wbić sobie nóż w głowę! 

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci byli w szoku, kiedy zobaczyli ogromny nóż wbity w głowę mężczyzny. Zmartwieni funkcjonariusze zapytali od razu kto zaatakował Jurija, jednak jak się okazało- mężczyzna zrobił to sam!

„Wbiłem sobie nóż w głowę, bo nie mogłem oddychać przez nos. Chciałem, żeby mój mózg mógł oddychać, ale nóż utknął i moja głowa nie oddycha”- ta odpowiedź 41-latka wprawiła w osłupienie policjantów. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, w którym wykonano operację usunięcia wbitego noża. Do sukcesu operacji przyczynili się wezwani do szpitala specjaliści- neurochirurdzy. Lekarze uznali, że stan mężczyzny można określić mianem cudu, ponieważ nóż nie spowodował żadnych uszkodzeń w jego mózgu.

41-latek czuje się coraz lepie, jego stan według lekarzy został nazwany zadowalającym. Aktualnie Jurij Żochow leży na oddziale intensywnej terapii.

41-latek wbił nóż w głowę, nóż w głowie, operacja

Zobacz też: LEKARZ był przerażony! Zobacz CO WYJĄŁ Z OKA 60-letniego PACJENTA

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Komentarze