To najbardziej leniwe znaki zodiaku ! Sprawdź, czy do nich należysz !

Osoby spod tych znaków zodiaku są pierwsze do odpoczynku a ostatnie do pracy. Zawsze i wszędzie znajdą chwilę na relaks. Praca ich na co dzień za bardzo męczy. Wolą spokojnie odetchnąć.

Wodniki

Jeśli wykonują pracę, która ich nudzi, to szybko ją porzucą. Muszą robić coś rozwijającego. Inaczej zajęcie zaraz rzucą w kąt. Lubią wolne chwile i potrafią się nimi cieszyć jak nikt.

Ryby

Są powolne i flegmatyczne. Nic im się nie chce, znudzone idą przez życie i zazwyczaj marudzą. Rybom trudno dokończyć cokolwiek. Wolą bujać w obłokach, niż pracować.

Byk

Uwielbia luksus, blichtr i wygodę. Ma wysokie wymagania do wszystkich i wszystkiego. Nie zadowoli się byle czym. Przywiązuje wielką wagę do komfortu, wypoczynku, a mniejszą do pracy. Po co pracować jak można leniuchować.

Bliźnięta

Rozrywkowe bliźnięta mają w sobie wielkie pokłady energii, które uwielbiają przeznaczyć na zabawę i figle. Są mistrzami odpoczywania. Nigdy urlop ich nie znudzi, za to praca jak najbardziej.

Lew

To prawdziwy lew kanapowy. Uwielbia leżeć i pachnieć. Nie jest skory do pracy bo ta go za bardzo męczy. Najbardziej ceni sobie spokój i wypoczynek. Napawa się w błogości wolnymi chwilami i należycie je docenia. Jest mistrzem drzemek. Potrafi zasnąć dosłownie wszędzie.

źródło: ofeminin.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze